Anasayfa » Dizi » Yine Yeni Yeniden Friends!

Yine Yeni Yeniden Friends!
Ünlü Amerikan dizisi Friends oyuncularının 12 yıl sonra tekrar bir araya gelecekleri müjdesini alan dizi hayranları, sevinçlerini #FriendsReunion hashtag’i ile Twitter’da paylaştı.

Başrollerini Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ın paylaştığı, üç kadın ve üç erkekten oluşan sıkı arkadaş grubunun komik deneyimlerini anlatan dizi, sadece Amerika’da değil, dünyanın her yerinde çok sayıda hayrana sahip. Dizinin Türkiye’deki hayranları, bu müjdeli haberi alınca anında Twitter’a akın etti. Duydukları heyecanı Twitter’daki diğer Friends hayranlarıyla, #FriendsReunion hashtagiyle paylaştı.Ünlü doksanlar sitcom’unun her yaştan hayranı olduğunu ve dizinin Türk hayranlarının nostaljiyi çok sevdiğini aşağıdaki Tweet’lerden kolayca anlamak mümkün!

Dizi Netflix’te de (@netflix) izlenebilir olduğundan bu yana hayranları Friends’in yeniden çekilmesi için sosyal medyada kulis yapıyorlardı. Twitter’da esen Friends rüzgarını aşağıdaki Tweet’lerle siz de yüzünüzde hissedebilirsiniz.

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı