Anasayfa » Dizi » Yeni bir The Flash/Arrow Spinoff’u Yolda!

Yeni bir The Flash/Arrow Spinoff'u Yolda!
Deadline haber sitesi içinde Atom, Firestorm, Captain Cold, ve daha önce ekranda hiç görmediğimiz üç DC süperkahramnının da yer alacağı yeni bir serinin hazırlık aşamasının başladığının haberini verdi. Aynı zamanda Caity Lotz da henüz açıklanmayan bir rol ile seriye dahil olacak. Muhtemelen bu rol Canary karakteri olur.

Yeni serinin başyapımcılığını Arrow ve Vixen serilerinden tanıdığımız Marc Guggenheim ve yine Arrow, The Flash ve Supergirl serilerinden tanıdığımız Andrew Kreisberg ve Greg Berlanti yapacak.

The Flash serisinin bir sonraki bölümü olan 18. bölümde Arrow dizisinden tanıdığımız Ray Palmer (The Atom) karakterini ilk defa Flash ekranlarında göreceğiz. Tabii ki Felicity Smoak’ı da beraberinde getirecek. Captain Cold bu zamana kadar Flash ekranlarında en çok karşımıza çıkan kötü adam. Firestorm’a gelirsek kendisini en son geçen haftalardaki ‘Fallout’ isimli bölümde görmüştük. Daha sonra kendisi Pittsburgh’a doğru yola çıkmıştı.

Caity Lotz’un karakteri Arrow’un üçüncü sezonunun ilk bölümünde öldüğü için Canary’nin seride nasıl yer alacağı şu an için belirsiz. Canary geriye dönüş sahneleri ile seride yer alabilir. Ancak nasıl bir geçmiş karakterin uzun süreli olarak seride yer almasını sağlar bu konu da belirsizliğini sürdürüyor. Amell’ın Firestorm karakterini birlikte canlandırdığı rol arkadaşı Victor Garber bu yeni serinin geçmişte yer alabileceğini ve karakterlerin birer süperkahraman olmadan önceki hayatlarında birbirleriyle nasıl etkileşim halinde olduklarını ele alabileceğini söylüyor. Ama bu düşünce kulağa oldukça zor geliyor.

Robbie Amell yine verdiği röportajda Firestorm’u yeniden Flash serisinde görebileceğimizi söyledi.

“Henüz hiçbir şey resmi değil ama sezon sonunda seride yeniden yer alabilirmişim gibi duruyor.” diye yorumda bulundu Amell.

Şu an Justice League isimli bir film yapım aşamasında olduğu için yeni seriye bu isim verilmeyecek gibi gözüküyor.

Arrow 3. Sezon 16. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı