Anasayfa » Film Tanıtımları » X-Men: Son Direniş (2006)


Brett Ratner’in yönettiği ve Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen ile Patrick Stewart’ın oynadığı X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand), 26 Mayıs 2006’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.

Tür: Bilim Kurgu, Macera, Aksiyon ve Çizgi Roman
Gösterim Tarihi: 26 Mayıs 2006
Yönetmen: Brett Ratner
Senaryo: Simon Kinberg
Müzik: John Powell
Yapım: 2006, ABD , 104 dk.

Oyuncular: Shawn Ashmore (Bobby Drake/Buzadam), Daniel Cudmore (Peter Rasputin/Colossus), Alan Cumming (Kurt Wagner/Nightcrawler), Hugh Jackman (Logan/Wolverine), Famke Janssen (Jean Grey/Phoenix), Aaron Standford (Pyro), Rebecca Romijn-Stamos (Mystique), Patrick Stewart (Charles Xavier/Prof. X), Vinnie Jones (Juggernaut), Kelsey Grammer (Beast), Ellen Page (Kitty Pride/Shadowcat), Halle Berry (Ororo Munroe/Storm)

X-Men topluluğu ilk kez bir seçim aşamasındadır. Yeni bir tedavi yöntemi bulunmuştur ve mutantlar tüm yeteneklerinden kurtularak normal insanlar gibi yaşayabileceklerdir. Onların inanılmaz özelliklerinden arınıp arınmamaları konusunda mutantların lideri Charles Xavier ve Magneto arasında gerçek bir görüş ayrılığı oluşmuştur. Son ve en büyük savaşın temelleri atılmaktadır.

X-Men: Son Direniş Fotoğrafları

X-Men: Son Direniş Fragmanı

X-Men: Son Direniş Afişi

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı