Anasayfa » Fragman » X-Men: First Class’dan Yeni Karakter Fragmanları Yayınlandı!


İki kahraman Proffesor X ve Magneto’ nun gençliklerinde güçlerini keşfettikleri zamanı ve arkadaş olarak birlikte takıldıkları dönemi anlatan X-Men: First Class filmi için dört karakterin (Mystique, Havok, Beast ve Banshee) fragmanları yayınlandı.

Beast İle Tanışın!

Beast, İnsan gibi görünmesine rağmen maymunsu insanüstü güçlere, çevikliğe, kocaman ellere ve ayaklara sahip bir mutant. Geçmişi boyunca Beast, çevresinde aşamalı dönüşümlere uğrayarak giderek hayvansı fiziksel özellikler kazanıyor. Bunlara kürk de dahil, kedigillere özgü yüz hatları, sivri kulaklar, dişleri ve pençeleri. Onun bu fiziksel güçleri daha harika seviyeleri arttırır.

Havok İle Tanışın!

Havok, güçlü plazma patlamaları üretir. Bu yeteneği kontrol etmede zorlanır. Corsair’in oğlu, X-Men’de Cyclops’unun küçük erkek kardeşi ve Vulcan’nın ağabeyi. Ayrıca Cyclops’un otoriter tutumuna ve bir X-Men olarak itibarına içerlemektedir.

Mystique İle Tanışın!

Mystique, bir süper cani. Kendi Mutant Kardeşlerini buluyor ve mutant işlerine bulaşmış önemli kişilere suikast düzenliyor. Mavi deriye ve yeşil gözlere sahip şekil değiştiren bir mutant. Bir noktaya parmak basmak gerekirse 100 yaşının üzerinde olduğunu söylüyor. Mystique kötü karakter Graydon Creed (X-Men kahramanı Nightcrawler)’in annesi ve Rogue’ yi evlat edindi. Nightcrawler’ i terk etmek zorunda kaldı. Fakat Rogue’ yi yıllardır bir numara için büyütür ve bu iki kadının birbirlerine karşı karışık duyguları var.

Banshee İle Tanışın!

İrlanladalı mutant Banshee, işitsel sistemler ve fiziksel titreşimler nedeniyle düşmanlarına zarar veren bir “hızlı çığlık” yeteneğine sahip. İrlanda mitolojisinin efsanevi hayaleti ölüm perisi, kadın olmasına rağmen güçlü bir çığlığa sahip olduğundan dolayı Banshee (ölüm çığlığı) ismini almıştır.

X-Men: First Class, Layer Cake, Stardust ve Kick-Ass’ ın yönetmeni İngiliz yünetmen Matthew Vaughn tarafından yönetildi. X-Men’ in 1. ve 2. Filmlerinin yönetmeni ve şimdiki yapımcısı Bryan Singer, hikayeyi yazdı. Senaryo, Josh Schwartz (“Gossip Girl” ve “Chuck”), Jamie Moss (Street Kings), Ashley Miller (“Fringe” ve Thor), Zack Stenz ve son olarak Jane Goldman (Kick-Ass) tarafından yazıldı. Mary Films ve 20th Century Fox, X-Men: First Class filmini 3 Haziran’da sinemalarda başlamak üzere getirtiyor.

Ceyda yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı