Anasayfa » Sinema » Wolverine 2 Filminin Kötü Karakteri Belli Oldu!


X-Men Başlangıç: Wolverine‘nin devam filmi hakkında geçtiğimiz günlerde Hugh Jackman ile yapılan röportajda çekilecek filmde kötü karakterin Silver Samurai olacağını açıkladı ve onayladı.

Wolverine ve Silver Samurai birlikte uzun bir geçmişe sahipler ve çoğu spekülasyona göre izlemek istediğimiz bir hikaye olacak.

Silver Samurai
Çok güçlü bir enerji oluşturabilen bir mutanttır. Bu enerjiyi genellikle kılıcında yoğunlaştırır, böylece kılıcı çeliği bile kesebilecek hale gelir.

Japon bir suç örgütü olan Yashida Klanı’nın lideri Shingen Harada’nın mutant oğludur. Babası tarafından reddedilen Kenuichio bu klanda asla kendine bir yer edinemedi. Çok genç yaşta eski Japon savaşçıları olan samurayların dövüş tekniklerini ve “bushido” adlı onur kodlarını öğrenmeye başladı. Bu konudaki eğitimini tamamladıktan sonra modern bir samuray olarak çalışmaya başladı. Silver Samurai olarak tanınan Kenuichio bir süre Mandrill’in emrinde çalıştıktan sonra Viper için çalışmaya başladı. Viper’ın kişisel koruması ve güvenlik şefi oldu. Viper sayesinde Amerika’daki yeraltı örgütlerinde sağlam bağlantılara sahip oldu.

Yashida Klanı’nın başına üvey kardeşi Mariko Yashida geçince Kenuicho’nun geçmişte yapmış olduğu cezaların affedilmesini sağladı ve kendi varisi olarak gösterdi. Mariko’nun ölümünün ardından Yashida Klanı’nın liderliğini üstlendi ve burada kalmaya başladı.

miss jelibon yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı