Anasayfa » Dizi » Witches Of East End 2. Sezon Onayını Aldı!

Witches Of East End 2. Sezon Onayını Aldı!
Lifetime kanalının yeni dizisi Witches Of East End‘e ikinci sezon onayını verdi. Julia Ormond, Mädchen Amick, Jenna Dewan Tatum ve Rachel Boston oynadığı dizi 13 bölümlük yeni sezonu ile 2014 yılında yayında olacak.

Lifetime, Emmy Ödüllü oyuncu Julia Ormond, Mädchen Amick, Jenna Dewan Tatum ve Rachel Boston’ın East Haven’da gözlerden ırak yaşayan bir cadı ailesini canlandırdığı Witches Of East End dizisinin 13 bölümlük ikinci sezonunu onayladı. Haberi Lifetime’ın başkan yardımcısı ve genel yöneticisi Rob Sharenow açıkladı.

“Muhteşem hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Witches of East End tam anlamıyla cadıların yeniden doğuşunu anlatıyor.” diyor Sharenow.

Melissa de la Cruz’un New York Times en çok satanlar listesine giren Witches of East End dizisi gizemli Beauchamp ailesini konu alıyor. Joanna (Ormond) özgür ruhlu bir sanatçıdır. Joanna’nın doğuştan yetenekli (ya da lanetli) olduklarının farkında olmayan iki yetişkin kızı vardır. Biri asi ruhlu barmen Freya (Dewan Tatum) diğeri ise utangaç kütüphaneci Ingrid’dir (Boston). Freya hayallerinin erkeği varlıklı playboy Dash Gardiner (Eric Winter) ile nişanlıdır. Freya nedenini bilmediği bir şekilde Dash’in gizemli ve belalı kardeşi Killian’ın (Daniel DiTomasso) büyüsüne kapılmaya başladığında tuhaf olaylar patlak verir. Joanna’nın uzun zamandır görüşmediği kardeşi Wendy (Amick) Beauchamp’ları uyarmaya geldiğinde ailenin hayatı sonsuza dek değişecektir. Wendy Joanna’yı kızlarına gerçeği yani muhteşem güçleri olan ölümsüz cadılar olduklarını açıklaması için zorlar.Dizide aynı zamanda Jason George ve Oscar ve Altın Küre adayı olan Virginia Madsen da oynuyor.

Serinin birinci sezonu 15 Aralık 2014, Pazar günü 22:00’da sona erecek.

Witches of East End 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı