Anasayfa » Sinema » Whedon Fallon, Scarlet Witch ve Quicksilver’ın The Avengers 2’ye Katılmaları Hakkında Konuştu

Whedon Fallon, Scarlet Witch ve Quicksilver'ın The Avengers 2'ye Katılmaları Hakkında Konuştu
Çizgi roman severler için küçük bir haberimiz var. Geçtiğimiz haftalarda senarist ve yönetmen Joss Whedon yakında vizyona girecek Shakespeare filmi Much Ado About Nothing filminin tanıtımını yapmak için Jimmy Fallon ile Late Night programına katıldı ve konuşmasını The Avengers 2 hakkında konuşarak bitirdi. Henüz Marvel Stüdyoları bu süper kahraman devam filminde prodüksiyon öncesi dönemde olmalarına rağmen Whedon, Scarlet Witch ve Quicksilver’ın filme katılacak yeni karakterler olduğunu onayladı. Bu bir dedikodu değil onaylama. Aynı zamanda bu iki karakteri neden listeye eklemek istediğini de açıkladı.

Whedon’ın konuşmasının tamamını NBC aracılıyla aşağıda izleyebilirsiniz. Ama biz konuşmasının birkaç ana kısmını sizler için seçtik.

“Yeni karakterler var. Daha önceden kardeşlerden oluşan bir takımımız olacağını söylemiştik. Küçük bir çocukken okuduğum çizgi romanlarda Scarlet Witch ve Quicksilver’ın The Avengers 2 içinde rolleri büyüktü.”

“Onları okuyarak büyümemin dışında ikisinin de güçleri görsel olarak ilgi çekici. İlk filmde yaşadığım problemlerden biri herkesin aslında kuvvetle ilgili bir gücünün olmasıydı. ‘Ben vurabilirim,’ ‘Ben de vurabilirim.’ Diyordu karakterlerimiz. Neyse ki çok sıkıcı bir hale gelmedi. Ama ikinci filme gelirsek Quicksilver’ın müthiş bir hızı var. Scarlet büyü yapabiliyor ve telekinezi gücü var. Filmi taze tutmak için yapabilecekleri bazı güzel işler var.”

Kafası karışanlar için işte hızlı bir karakter tahlili. İki mutant kardeşimiz var. Biri Quicksilver insanüstü bir hıza sahip ve diğeri Scarlet Witch olasılıkları kontrol edebiliyor veya gerçeği değiştirebiliyor ki bu gelecek filmi oldukça ilginç yapabilir. Orijinalinde ikili Scarlet Witch’in kazara bir evi alevler içinde bırakmasından sonra babaları Magneto tarafından işe alınmıştı. İkili X-Men evreninden geliyorlar ve geçiş yapıyorlar. Ama nasıl olduğu ve gerçek detaylar bilinmiyor. Yine de Whedon’ı onlar hakkında açıkça konuşurken görmek güzel.

The Avengers Fragmanı (Türkçe Dublaj)

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı