Anasayfa » Sinema » Warner Bros’un Film Tarihleri Ortaya Çıktı!

Warner Bros’un Film Tarihleri Ortaya Çıktı!
Son çıkan haberlere göre Justice League filminin Batman v Superman: Dawn of Justice filminden bir sene sonra Mayıs 2017’de vizyona gireceği açıklandı.

Justice League filminin çekileceği resmi olarak ilk açıklandığında filmin 2017 mayısında vizyona gireceği üzerine söylentiler çıkmıştı şimdi ise söylentiler doğrulanmış gibi gözüküyor.

Aynı zamanda DC Comics’in Comic-Con’da açıklamayı düşündüğü filmler ve vizyona giriş tarihleri hakkında da haberler internete sızdı. 2017’de yayınlanacak olan Justice League filmine ek olarak Wonder Woman’da aynı yaz kendi filmi ile vizyonda olacak. 2018 yılında Superman yeniden kendi solo filmi ile izleyici karşısına geçecek.

İşte iddia edilen vizyona giriş tarihleri:

Justice League filminin hikayesinin şekillenmesinin kolaylaştırılması için Batman v Superman: Dawn of Justice filminin geciktirileceği söylendi.

“Daha ilerideki projelere kapı bırakması açısından Marvel’ın The Avengers filminde olduğu gibi farklı süper kahramanlara rol verilecek. Şu an için Flash ve Cyborg’un bu rollerden bazıları olacağı biliniyor. Green Lantern’i de görebiliriz. Ve Aquaman’i de Justice League filminde göreceğiz. Asıl problemin Warner Bros’un bu karakterleri canlandıracak oyuncularla antlaşma yapmak için görüşmelerini sürdürüyor olması. Stüdyo işleri sağlama almadan yapım aşamasına geçmek istemiyor. Küçük bir nokta gibi gözükse de sonuçları oldukça büyük olabilir.”

Man Of Steel Fragmanı


Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı