Anasayfa » Fragman » Vin Diesel’in Başrollerini Oynadığı Riddick’in Devam Filminin İlk Tanıtım Fragmanı Geldi!

Vin Diesel'in Başrollerini Oynadığı Riddick'in Devam Filminin İlk Tanıtım Fragmanı Geldi!
“Karanlıktan korkmuyorsun, değil mi?” Evet! Geri döndü. Universal Pictures ya da aslında Vin Diesel’in kendisi sonunda bilim kurgu filmi The Chronicles of Riddick‘in devamı olan Riddick‘in ilk tanıtımını ortaya çıkardı. Diesel ve Pitch Black filminin yönetmeni David Twohy’i yeniden bir araya getiriyor. Ancak 20 saniye uzunluğunda ama kahretsin zaten bu şimdiden görmeyi umduğum şeylerin tamamını içeriyor. İşte böyle! Bu kısa ön tanıtımdan anlaşıldığı üzere bazı yeni değişikliklerle Pitch Black köklerine geri dönmeye çalışıyorlar. Ben varım! Daha fazla görmek istemiyorum ama eminim bu ön tanıtımların sadece ilki olacak. Yayınlanan ilk tanıtım fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Pitch Black ve The Chronicles of Riddick filmlerinin yönetmeni David Twohy Riddick’i yazmak ve yönetmek için geri döndü. Kendi türü tarafından ihanete uğrayan ve ıssız bir gezegende ölüme terk edilen Riddick uzaydaki avcılara karşı yaşam mücadelesi verir ve eskisinden daha güçlü ve tehlikeli bir hale dönüşür. Kısa süre içinde bütün galaksideki ödül avcıları büyük intikam planında kendilerine piyon bulmak için Riddick’in üzerine hücum ederler.

Riddick evi olan Furya gezegenini yok oluştan kurtamak için geri dönmeden önce düşmanları tam da Riddick’in olmasını istediği yerdeyken korkunç intikam saldırısını salıverir. Bu sonbahar 6 Eylül 2013‘te Universal Riddick’i tüm dünyada aynı anda gösterime sokucak.

Riddick Tanıtım Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı