Anasayfa » Etkinlik » Videolarla, Rock’n Coke 2009

Tarihin uyuşmaması, Yaş problemi, nakit sıkıntısı, olası problemler ve buna benzer bir kaç sorunlar yaşayıp, Rock’n Coke 2009 Festivaline gidemeyenler için, toplama bir video sunumu yaptık. Daha doğrusu, Festivale gidip, Video çeken ve nette paylaşan arkadaşların videolarını toparlayıp, sizlere bir başlık altında sunalım dedik. Rock’n Coke 2009’u kaçıranlar, birebir izleyemeyenler veya tekrar o günü yaşamak isteyenlere ilaç gibi gelecektir.

Haber içerisindeki videolar tamamen tanıtım amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Sanatçılar, menajerleri, DreamTV ve medya kuruluşlarından telif hakkına ters düşen videolar olduğunu düşünüyorlarsa, editor@sinetif.com mail adresinden bizler ile iletişime geçtikleri taktirde videoları yayından kaldıracağız.

Not: Bu arada, Sinetif ekibinden Rock’n Coke 2009’a katılan, Pozan Erten tarafından en kısa zamanda, festival hakkında kritik yazısı gelicektir. Okuyucularımıza duyurulur.

Nine Inch Nails – Hurt @ Rock’n Coke 2009

Linkin Park – Faith @ Rock’n Coke 2009

Linkin Park – New Divide @ Rock’n Coke 2009

Emre Aydın – Unut Gittiğin Bir Yerde @ Rock’n Coke 2009


Hayko Cepkin – Sıkı Tutun @ Rock’n Coke 2009

Manga – Alışırım Gözlerimi Kapamaya @ Rock’n Coke 2009

Duman – Dibine Kadar @ Rock’n Coke 2009

Duman – Bu Akşam @ Rock’n Coke 2009

The Prodigy – Omen @ Rock’n Coke 2009

The Prodigy – Smack My Bitch @ Rock’n Coke 2009

The Prodigy – Firestarter @ Rock’n Coke 2009

Kaiser Chiefs – Ruby @ Rock’n Coke 2009

sputnik yazdı

Yorumlar

 1. yasin -

  harika bir konser olmuş özellikle hayko cepkin 🙂
  videolar için teşekkürler.

 2. Tuğçe -

  Evet videolar için teşekkürler. Ama tabii ki de bu seneki Rock’n Coke’un yıldızı bildiğimiz üzere “Linkin Park” ‘idi. Ve gerçektende harika bir konser verdiler. Mükemmel bir grup. Buraya “Faint” ‘i ve en yeni şarkıları olan “New Divide”ı vermişsiniz. “New Divide”ı en yeni şarkıları olduğu için söylemişlerdir. “Faint”i de zaten her konserlerinde söyledikleri güzel bir şarkı 🙂

  ~ linkin park 4ever…

 3. Onur -

  Ben de bu senenin yıldızı Linkin Park diye gittim ancak gerçek yıldız The Prodigy ‘idi. Sahnede, Linkin Park’ı beşe katladılar.

 4. Caner -

  Aynen 2009 un yıldızı the prodigy di …

Yorum Alanı