Anasayfa » Dizi » Ünlü Rapçi Rick Ross, Magic City’nin Kadrosuna Dahil Oldu!

Ünlü Rapçi Rick Ross, Magic City’nin Kadrosuna Dahil Oldu!
Magic City, kadrosuna ünlü bir yıldızı daha ekledi. Eleştirmenlerce oldukça beğenilen dizi, ikinci sezon için efsanevi rapçi Rick Ross’u Butterball olarak kadrosuna ekledi. Baterball, Miami’de yasadışı Bolita olarak bilinen kumarhanenin sahibi olacak.

Miami’de pek çok sayıda Bolita bulunacak ve the Butcher olarak bilinen Ben Diamond’ın yasadışı faaliyetlerini sürdürdüğü bir kesim olacak.

magic city afişiRoss, 2006 yılında ilk albümü “Port of Miami” müzik listelerinde zirveye ulaştığında sahneye çıktı. Daha sonra kendi stüdyo albümleri olan Deeper Than Rap (2009), Teflon Don (2010) ve God Forgives, I Don’t (2012) yayınlandığı Maybach Music Group isimli plak şirketini kurdu. Serinin büyük bir hayranı olan Ross geçen yıl Magic City’nin çekimlerinin yapıldığı Miami’ye seti ziyarete gitti ve burada serinin yaratıcısı Mitch Glazer’la tanıştı. Ve  bu şekilde Glazer tarafından seriye dahil edildi.

Magic City’nin yeni sezonunda dizinin yaratıcısı ve yapımcısı olarak tekrar Mitch Glazer’ı görüyoruz. Dizide son filmi Possession’la üç haftadır listelerin bir numarasında bulunan Jeffret Dean Morgan, Olga Kurylenko, Danny Huston, Kelly Linch, Steven Strait, Christian Cooke, Jessica Marais, Yul Vazquez ve Elena Satine gibi oldukça ünlü isimler yer alıyor.

Magic City, ikinci sezonuyla STARZ kanalında 2013 yaz aylarından itibaren kaldığı yerden devam edecek.

Magic City 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanıbenguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı