Anasayfa » Dizi » Undercovers İptal Edildi!


J.J. Abrams’ın aksiyon dizisi Undercovers, NBC tarafından iptal edildi. Yeni yayına giren dizinin ömrü toplamda sadece 3 bölüm olacak.

Undercovers başrollerinde iki siyahi yıldızı barındırması sebebiyle Amerika için önemli ve kalıpları yıkan bir yapım olarak nitelendiriliyordu. Ama hakkında yapılan eleştiriler ve reytingler doğrultusunda yayından kaldırılma kararı alındı.

Açıklanan rakamlara göre son yayınlanan bölüm, toplam 5.8 milyon kişi tarafından izlenmiş ve 1.3 oranında reyting almış.

Etiketler : ,
abt yazdı

Yorumlar

  1. mkkukul -

    zaten belliydi demek çok doğru bir söz olur herhalde J.J. Abrams her dizisi tutacak yaptığı diziler çok iyi olacak diye düşünlerden değildim ilk bölümünü izledikden sonra bu dizinin iş yapmıyacağını düşünenlerdendim nitekm öyle oldu. Amerikadaki beyaz spor vb. benzeri olaylarda artık zencilerini (parton siyahilerin) çok ön planda olmasından rahatsız oluyorlar. nba takımlarında bile hepsi siyahhi olan basketbolcuların olması amerikanın ırkcı beyazlarını rahatsız ettiklerini düşünürsek bu dizinin türkiyedeki diziler gibi ömrünün kısa sürmesi normal zencileri asimile etmek amaclı yapılan dizi tumadııııı..

Yorum Alanı