Anasayfa » Dizi » Tim Kring, Heroes’u Miniseri Şeklinde Bitirmek İstiyor


Bütün umutlar tükenmiş değil, en azından Heroes‘un yaratıcısı Tim Kring böyle düşünüyor. Kring yarım kalan dizisini kurtarmak için son çare olarak, bu ay CNBC-e yöneticileriyle Heroes’u birkaç bölümden oluşacak özetler şeklinde ekranlara geri döndürmek için görüşmeyi planlıyor.

2010 Şubat ayında, 4. sezonunda Claire’in yetenekleri hakkındaki gerçekleri dünyaya gösterdiği bölümle biten Heroes, CNBC-e’nin düşen reytingleri ve yüksek maliyetli yapımından dolayı gösterimden kaldırdığı programlardan biri.

Eğer CNBC-e diziyi yeniden göstermeyi kabul ederse, Heroes dizideki zamanı bir yıl ileriye alarak, Claire’in yeteneklerini açıklamasından sonra olanlara değinecek. Kring TV Guide’a verdiği röportajda “Dünya da kültürel ve sosyal, büyük bir değişim olacak. Bazı karakterler saklanıyor, bazıları mücadele ediyor, bazıları da ünlerinin zevkini çıkarıyor olacak.” diyor.

Ayrıca Kring, Sylar (Zachary Quinto) kendi içindeki karanlık tarafıyla yine mücadele ederken, Claire (Hayden Panettiere)’in anormaller için isteksiz bir konuşmacı olacağından bahsediyor. Adrian Pasdar‘ın ölen Nathan olarak değil, başka bir karakter olarak diziye geri dönmesi bekleniyor.

“Oyuncuların aklını çelme konusunda kendinden emin olan herkesle konuştum.” diyor Kring, “Hepsi katılmakta çok hevesli.”

Framrasel yazdı

Yorumlar

  1. recep -

    evet, olabilir. her ne kadar sona doğru iyice sıksada böyle bitmeyi haketmiyor. ama lost gibi olmaz inşallah.

  2. muhammet -

    Ben diziyi severek takip ediyordum. Dizi gerçekten senaryo olarak bir çıkmaza girdiginin belirtilerini vermişti ama yinede harika şekilde devam ediyordu. Tekrar yayına alınır umarım.

  3. ecem -

    Severek takip ettiğim dizilerden bir tanesiydi. 5. sezonu sabırsızlıkla beklerken iptal olduğunu duymak bayağı bir hayal kırıklığı yaratmıştı ki.. Bu haber iyi geldi. Umarım miniseri şeklinde de olsa devamı gelir çünkü böyle ucu açık bitmesi hiç hoş olmadı. Bari sonunda ne olacağını öğrenelim, değil mi?

Yorum Alanı