Anasayfa » Dizi » The Walking Dead’in Jon Bernthal’i Resmi Olarak TNT’nin L.A. Noir’a Katılıyor


The Walking Dead’deki karakteri resmi olarak öldürülen (iki kere aslında çok kesin bir ölüm) aktor Jon Bernthal başrol aktör olarak, Frank Darabont’unda içinde olduğu TNT’nin yeni polis showu L.A. Noir ile anlaşma imzaladığı doğrulandı.

Doğrusu Darabont’u, Bernthal’in The Walking Dead’in deneme çekimleri sırasında Shane rolünü almasından dolayı sorumlu tutabiliriz. Darabont’un 2011 Temmuz’unda showu aniden terk etmesiyle (tabi onun arkadaşı yıldızda onunla beraber), dizinin yaratıcı yöneticisinin de ayrılığına önderlik etti. Daha sonra Darabont yine TNT’nin yeni bir yapımı olacak olan bir pilot çekimine katıldı. Hemen spekulasyonlar, onun dizideki erkek başrol rolüne getirilip getirilmeyeceği hakkında olmuştu.

Şüphelerimin yanında, gelen doğrulama sonucu Bernthal’in de Şubat ayında The Walking Dead’i bıraktığı açıklandı. Şimdi ise onun Darabont’un katıldığı yeni dizide Bernthal’in de yer alacak olması çok büyük olasılık ihtimalinde.

L.A. Noir daha çok John Burtin’in, çok uzun yıllar süren Los Angeles Polis Departmanıyla, Los Angeles yer altı dünyasının arasındaki çatışmayı konu alan kitabına dayanmaktadır. 1950’li yıllarda gecen hikâyede, Bernthal’in seksi ve yakışıklı bir polis olarak, korkusuz gangster Mickey Cohen’in peşinden gideceği bir seriyi anlatacaktır.

Bu arada not düşelim ‘Heroes’un eski yildizi Milo Ventimiglia’da çoktan dizi ekibine katıldı.

Eda Acar yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı