Anasayfa » Dizi » The Walking Dead 6. Sezonu Türkiye’de Amerika yayınından sadece 1 gün sonra 13 Ekim Salı FX’te!

The Walking Dead 6. Sezonu Türkiye’de Amerika yayınından sadece 1 gün sonra 13 Ekim Salı FX’te!
The Walking Dead 6. sezonunun 125 farklı ülkede dizinin Amerika yayınından sadece 1 gün sonra prömiyer yapacağını duyurdu, 90 dakikalık özel bölüm tüm dünyada 12 Ekim’de yayınlanacak.

Dizileri Amerika yayınına yakın ve tüm dünyada aynı anda takip etme stratejisi The Walking Dead’in ilk sezonuyla birlikte FIC tarafından öncülük edildi ve hala bu stratejiyi bu kadar büyük çaplı uygulayan tek uluslararası yayın kuruluşu.

FOX International Channels Scripted Entertainment Programming EVP’si Sharon Tal Yguado konuyla ilgili şu şekilde konuştu: “The Walking Dead’in son 5 senede yakaladığı uluslararası derecedeki başarıyı görmek bir açıdan çok mütevazı bir duygu. Oyuncuların, yapımcıların, programcıların, pazarlamacıların gösterdiği yoğun çabanın yanı sıra, dünya çapında sahip olduğumuz hayranlar olmasaydı zombi enfeksiyonu asla bu kadar popüler olamazdı. Bu yüzden FIC tüm dünyadan hayranların dizinin global etkisinden yararlanabilmesi için bu yakın takip stratejisine devam edecektir.”

Geçen dönemlerde de olduğu gibi dizinin 16 bölümden oluşan 6. Sezonu iki parça halinde yayınlanacaktır, ilk 8 bölümü tüm dünyada 12 Ekim itibariyle başlayacak, diğer 8 bölümü ise Şubat 2016’da ekrana geri dönecektir.

The Walking Dead 6. Sezon Tanıtım Fragmanı

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı