Anasayfa » Dizi » The Walking Dead 3. Sezonda Vali’ye İlk Bakış!


The Walking Dead çigi roman serisi hayranları televizyon dizisi duyuru yaptığındn beri The Governor’u görmek için bekliyordu. İşte The Walking Dead’in 3. Sezonundan The Governor’u oynayan David Morrissey’e ilk bakış.

Robert Kirkman: “The Walking Dead’in AMC’de hayata geçirilmesi elbette benim için büyük bir heyecan olmuştu, 3. Sezona dek gelmesi ise beni hiç olmadığım kadar heyecanlandırdı çünkü artık gerçekten “güzel şeyler” başardığımızı düşünüyorum. The Governor’un gelmesi ile tv şovu tamamıyla heyecanlı ve harika şekillerle değişecek. Ve David Morrissey kesinlikle ortalığı sallayacak.

David Morrissey, The Governor rolünü geçtiğimiz şubat almıştı. Çizgi romanı okumayanlar için, The Governor, 3. Kasabada göreceğimiz (ve muhtemelen 4. Sezonda da) Woodbury kasabasının lideri. Orijinal kadro basınına göre “Rick Grimes ve grubu için en büyük muhalife dönüşüyor.” Burada spoiler vermekten kaçınacağız ama yeni sezondaki performansını görmek için sabırsızlanıyoruz. Temmuzdaki Comic-Con’da David Morrissey ve The Walking Dead hakkında daha çok şey öğreneceğimizi umuyoruz. O zamana kadar fotoğrafın keyfini çıkarın.

The Walking Dead 3. Sezonda Vali’ye İlk Bakış!

Piper yazdı

Yorumlar

  1. Ada -

    Of harika çook heyecanlıyım ben yaa mkemmel diziiiii <3

Yorum Alanı