Anasayfa » Dizi » The Vampire Diaries’in 7. Sezonuna Ait İlk Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!

The Vampire Diaries'in 7. Sezonuna Ait İlk Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!

İşte “Day One of Twenty-Two Thousand, Give or Take” isimli bölümün ilk fragmanı yayınlandı. İzlemeye hazır mısınız?

The Vampire Diaries‘in 7. sezonu neredeyse başlamak üzere. Seri, 8 Ekim akşamı aklınızı başınızdan alacak bir bölümle ekranlara geri dönecek. Salvatore Kardeşlerin anneleriyle olan savaşları, Lily ve Mystic Falls’ı birbirine katan Hereticler ile bu sezon bu zamana kadar görmüş olduğunuz en kanlı sezon olacak.

Sizce de bu yeni kötü adamlar fazla zalim değil mi? Sadece karşılarına çıkan her zavallı insanı atıştırmalık olarak görmekle kalmayıp aynı zamanda onlara işkence ediyor, yakıyor ve öldürüyorlar. Sadece bunlarla kalmayıp aynı zamanda Stefan ve Damon’ı da evlerinden kovuyorlar. Şehirlerini ve sevdiklerini korumak için ellerinde bir şey olmaması işleri daha da kötü hale getiriyor. Ayrıca anneleri de ölü ya da diri olmalarıyla kesinlikle ilgilenmiyor.

Bütün bu kötü olaylara rağmen bu sezon iyi sahneler de olacak tabii ki. Stefan ve Caroline’in tutkulu bir şekilde öpüşmesi, Matt’ın spor şortuyla seksi bir polis olarak gezmesi ve Damon’ın herkese çekici ve alaycı bir şekilde davranması bunlardan bazıları..

Bu fragmanda sizin en çok dikkatinizi çeken ne oldu? Elena’nın yokluğu sizi de üzdü mü? Yeni sezonda neler olacağını merak etsek de Nina Dobrev’in yokluğuna alışmak biraz zor olacak.

Şimdiden randevularınızı ayarlayın The Vampire Diaries 7. Sezonun ilk bölümüyle 8 Ekim akşamı saat 20:00’da CW ekranında olacak. İnanın bana bunu kaçırmak istemezsiniz!

The Vampire Diaries 7. Sezon Türkçe Altyazılı Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı