Anasayfa » Dizi » The Vampire Diaries Oyuncusu Michael Trevino, The Originals’a Geçiş Yapacağını Onayladı

The Vampire Diaries Oyuncusu Michael Trevino, The Originals’a Geçiş Yapacağını Onayladı
The Vampire Diaries izleyicileri hala Tyler ve Caroline’in resmi ayrılıklarının yasını tutuyor olabilir. İzleyiciler Tyler’ın New Orleans’daki The Originals setini ziyaret edecek olan ilk The Vampire Diaries karakteri olabileceğine dair tahminler yürütüyorlardı. Trevino EW ile yaptığı görüşmede izleyicilerin bu tahminini onayladı.

The CW ziyaretin ne zaman ve ne kadar uzun olacağını henüz açıklamasa da Tevino yakın bir zamanda olacağını söyledi. Tyler Caroline’e aklında annesi öldürdüğü için Klaus’dan intikam alma düşüncesi varken üniversiteye gidemeyeceğini söylemişti. Caroline Tyler’a Klaus’a duyduğu nefreti unutacak kadar kendisini sevmesi için yalvarmıştı. Ama Tyler yapamayacağını söyleyip gitmişti. Trevino EW’ye bu hüzünlü veda sahnesinin çekimlerinin her ikisi için de oldukça zor olduğunu söyledi. “Genellikle Caroline ve Tyler’ın yollarını ayırmaya karar verdikleri sahnelerde ikiliden biri duygusal olur öteki olmazdı. Ama bu seferkinde her ikisi de oldukça duygusaldı. Bu nedenle çekimi birlikte oynadığımız diğer sahnelerden daha zor oldu.” diye konuştu Trevino.

Tyler ilk kez beşinci sezonun birinci bölümünde yer almıştı. “Birçok izleyici Tyler’ın daha yeni gelmişken gitmeye karar vermesine oldukça üzüldü. Her şeyin açıklanacağını söylemek istiyorum. Ve bence Tyler The Originals’da görünmeye başladığı zaman başarılı olacağına inanıyorum. Bence Tyler’ın ne karar verdiğini ve ne planladığını görünce herkes mutlu olacak. “

Hikayenin nasıl şekilleneceğini bilmiyoruz ama Klaus’un serinin merkezindeki karakter olduğunu ve öldürülemez olduğunu göz önünde bulundurursak eğer bu oldukça tehlikeli bir durum olacak. “Tyler birkaç sezondur Klaus ile uğraşıyor ve bu her zaman korkutucu bir durum oluyor” diyor Trevino gülerek. “Klaus oldukça güçlü ve belki de içinde bir yerlerde Tyler’a karşı biraz da olsa sevgi vardır, Tyler da Klaus ile uğraşmayı seviyor. Klaus gücü her şeye yettiği için yapılacak bir şey bulamayıp sıkılmak istemiyor. Bu nedenle eğer Tyler onu arada sırada gafil avlarsa bu durum Klaus’un hoşuna gitmeye başlayabilir.”

The Vampire Diaries 5. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı