Anasayfa » Dizi » The Vampire Diaries Bitiyor Mu? Yoksa Nina, Ian Veya Paul Olmadan Mı Yoluna Devam Edecek?

The Vampire Diaries Bitiyor Mu? Yoksa Nina, Ian Veya Paul Olmadan Mı Yoluna Devam Edecek?
The Vampire Diaries dizisinin sayılı günü kalmış olabilir. Dizinin ana karakterlerinden biri artık etrafta olmayacak.

Nina Dobrev, Ian Somerhalder ve Paul Wesley stüdyo ile görüşme halinde ve bu üç oyuncudan sadece ikisi yedinci sezon için antlaşma imzaladı. Kalan diğer oyuncu dizide kalıp kalmamak konusunda emin değil.

2 Ekimde altıncı sezonu başlayacak olan The Vampire Diaries dizisi The CW kanalı için oldukça başarılı bir dizi haline geldi. 2009’daki dizi prömiyeri ile kanal daha önceki izlenme oranlarının kat kat üstüne çıktı.

Eğer üç oyuncunun hepsi yedinci sezon için antlaşma imzalarsa yedinci sezon oldukça sıkı bir sezon olabilir. Aynı zamanda dizinin bu üç oyuncu olmadan da devam etme olasılığı olduğu ihtimalinin de olduğunu duyduk. Böylece başka sevilen karakterlere odaklanma şansı doğacak.

“Bence dizi oyuncular devam ettirmek istediği sürece devam edecek. Altıncı sezon için planlarımız olduğunu biliyorum, yedinci sezon için de var. Patronlarımızın da şimdiden sekiz, dokuz ve onuncu sezon için planları var. Güzel hikayeler anlatabildiğimiz ve birlikte çalıştığımız insanlar bu işe devam etmek istediği sürece ben de bu işin bir parçası olmak istiyorum. Şimdiye kadar gayet güzel gidiyor. Ne kadar süre ekranlarda kalacağımızı göreceğiz. Sıkıcı olmaya başlamadığımızdan emin olmalıyız” diye konuştu Plec birkaç hafta önce Comic-Con’da verdiği röportajında.

The Vampire Diaries 6. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı


Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

  1. josxe -

    sonuna kadar stelena <3

Yorum Alanı