Anasayfa » Dizi » The Vampire Diaries 7. Sezon’a Üç Yeni Oyuncu: Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne ve Teressa Liane

The Vampire Diaries 7. Sezon'a Üç Yeni Oyuncu: Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne ve Teressa Liane
Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne ve Teressa Liane; 6. sezon finalinde hapis dünyadan kurtulan birkaç kafirler olarak The Vampire Diaries kadrosuna katıldılar.

Blackmore (Legend of the Seeker oyuncusu); güçlü sihre sahip, karanlık ve huysuz bir tavra sahip Valerie’yi canlandıracak. Valerie, Mystic Falls’taki hayata ve Lily’nin (Annie Wersching) verdiği barışçıl talimatlara uyum sağlamak için zor zamanlar geçirecek. İntikam almaya odaklı, ipleri kendi eline alacak ve Mystic Falls’ı değiştirecek bir olay zincirini başlatacak – belki de zaman atlamasında hayatı tıpkı kıyamet sonrası kurak topraklara dönen Damon Salvatore’ın (Ian Somerhalder) yas tutma sahnesiyle bir bağlantısı vardır.

Bryne (Harry Potter, Falling Skies oyuncusu), tatlı erkeksi bir tavrı olan ve Mary Louise ile ilişki içerisinde olan Nora’yı canlandıracak. Muzip bir espri anlayışına ve kuvvetli bir sihre sahip olan Nora; Mystic Falls’ta ona eşlik eden sakinlere karşı daha az ilgili olacak,karmaşa ve misilleme için ise daha heyecanlı.

The Vampire Diaries 7. Sezon Onayını Aldı!

Bu arada, Mary Louise, alıngan ve cici bir kafir. Hasara yol açmak için kız arkadaşı Nora ve başka bir kafir Valerie ile takım oluyor. Mary Louise, göstermekten korkmadığı güçlü bir bakış açısına ve diğerleriyle eşit derecede sihre sahip.

Bu üç karakter de yedinci sezonun ilk bölümünde yer alacak. Julie Plec, Comic-Con’da bu karakterler için “Yaramaz, yaramaz, yaramaz kızlar.” açıklamasında bulundu.

The Vampire Diaries, 8 Ekim Perşembe günü kendi kanalı CW’de yedinci sezonuna başlayacak.

The Vampire Diaries 6. Sezon 22. Bölüm FragmanıTolga Aktaş yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı