Anasayfa » Dizi » The Vampire Diaries 7. Sezon Onayını Aldı!

The Vampire Diaries 7. Sezon Onayını Aldı!
CW kanalı hafta sonu boyunca önümüzdeki sonbahardaki yayın akışını yenilemekle meşguldü. Bu yenilenme sürecinde The Vampire Diaries serisi 7. sezon onayını aldı. Ve tabii ki serinin spinoff serisi olan The Originals serisi de bir sezon daha ekranlarda olacak.

“CW kanalı kıvrak zekalı bir izleyici kitlesini hedef alan zeki, kışkırtıcı, nitelikli programcılığın evi olan bir kuruluş ve bu serilerin her biri kanalımızın bu şekilde tanımlanmasında önemli rol oynuyor. Yeni sezon onaylarının verilmesinin ardından başyapımcılarımız yeni sezonlarının hikayelerini planlamaya başlayacaklar. Ve bu serilerin bir sezon daha ekranlarda yer alacak olması gelecek sezon daha sıkı bir şekilde ekranlarda olacaklarını garantiliyor. ” diyor CW kanalının başkanı Mark Pedowitz.

Flaş Haber! Nina Dobrev, The Vampire Diaries’den Ayrılacağını Onayladı!

Evet bu da The Vampire Diaries‘in 6. sezonunun sonunda beklenmedik olaylarla karşılaşabileceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca umuyoruz ki bir sonraki sezonda The Vampire Diaries dizisi ve The Originals dizisi arasında daha fazla oyuncu geçişleri olur.

The Vampire Diaries 6. Sezon 22. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı