Anasayfa » Dizi » The Vampire Diaries 7. Sezon 1. Bölümden Önemli Spoilerlar!

The Vampire Diaries 7. Sezon 1. Bölümden Önemli Spoilerlar!

The Vampire Diares‘ın 7. sezonunun ilk bölümünde ne çeşit doğaüstü kurnazlıklar olabilir?

Elena Gilbertsız bir hayat tam olarak nasıl olacak?

Mystic Falls şehri kana susamış cadımsı vampirlerle ne yapacak?

The Vampire Diares‘in heyecan dolu fragmanını izlediniz, yeni sezondan sızdırılan resimleri görünce çılgına döndünüz. Özel ropörtajların son kelimesine kadar tadını çıkardınız. Şimdi; “Day One of Twenty-Two Thousand, Give or Take.” bölümü için detaylı spoilerleri inceleyelim.

“Elena’nın bedenini onun en iyi arkadaşı Bonnie’ye aktarma planından sonra, Damon Elenasız bir dünyada yaşamak zorunda bırakıldı.

Yeni ve güçlenmiş Bonnie, Damon’ın ahlaki pusulası olacak ve Damon’a Damon gibi göz kulak olacak ve Alaric’e nişanlısı Jo’nun kaybından sonra dikkat edicek.

Bu arada, o Caroline’a duygularını sıralamayı beklerken Stefan şehri Lily ve ailesinden korumak için aktif bir rol üstlenecek.

Son olarak, daha fazla kazıkla birlikte, koruma eğitimini tamamlayan Matt, Stefan ve Caroline ile bilikte Lily ve ailesini durdurmak için takım olacak.

Fakat olaylar beklenmedik bir hal alır ve birisini tehlikeli bir duruma sokar.”

The Vampire Diares

Elana’nın adının değiştirip başka ülkeye yollamak yerine böyle birşey yaptıklarını bilmek güzel. Bonnie, Elena sihirli komada iken Damon’a kabadayılık yaptırmamak için yanında (Öldürme konusunda) duracak. Ve Damon Alaric’in yasını tutmasında eşlik edecek.

Biz gayet üzücü bulduk. Sizde üzücü bulduysanız yorumlarınızı bekliyoruz.

The Vampire Diaries 7. Sezon Türkçe Altyazılı Fragmanı

Furkan Güfer yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı