Anasayfa » Film Tanıtımları » The Twilight Saga: Eclipse (2010) – Tutulma

Stephenie Meyer‘ın kaleminden çıkan ve dünyayı kasıp kavuran romanı, The Twilight Saga (Alacakaranlık Efsanesi) romanından uyarlanan ve serinin 3. filmi The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma), 2 Temmuz Cuma günü Türkiye’de tüm sinema salonlarında olacak.

Türü: Aksiyon/Romantik
Yönetmen: David Slade
Senarist: Melissa Rosenberg
Oyuncular: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Bryce Dallas Howard, Ashley Greene, Billy Burke, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Nikki Reed, Kellan Lutz, Jackson Rathbone ve Dakota Fanning.
Gösterim Tarihi: 2 Temmuz 2010

Filmin Konusu:

The Twilight Saga: Eclipse’de, Bella bir kez daha kendini Seattle’ı tahrip eden bir dizi gizemli cinayet ve kindar bir vampirin intikam arayışı tehlikesi ile sarılmış olarak bulur. Tüm bunların ortasında, kararının vampir ve kurtadam arasında bir savaşı ateşleme potansiyeli olduğunu bilerek, Edward’a olan aşkı ve Jacob ile olan arkadaşlığı arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Hızla yaklaşan mezuniyetiyle birlikte, Bella hayatının en önemli kararı ile yüz yüze gelecektir.

Eclipse Trailer – Tutulma Fragmanı

Eclipse Trailer – Tutulma Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma) Posteri

Mesecina yazdı

Yorumlar

 1. forever_Edward -

  gelsin artık ya

 2. werve -

  Türkiye’de de 3 boyutlu mu?

  Editör: Evet.

 3. bahar -

  6 ay var daha geçmez bu günler. 🙁

 4. Sym CLLN -

  tanrım nasıl sabredeceğim offf!!!

 5. Sou1KeepeR -

  umarım bu sefer daha iyi bir film izleriz.

 6. merve -

  benim doğum günümde vizyona giriyor. oley!

 7. Beyzanur -

  of ya! onca ay, nasıl beklenilicek. 🙁

 8. ben -

  şahsen sbs derken çalışıcağım için pek aklıma gelemeyecek ama olsun merakla bekliyorum ve yine şıp diye o günün geldiğini göreceğiz 😀

 9. Ekinsu.ec -

  Merve senin gibi benimde doğum günümde vizyona girecek =)

 10. Flora -

  Pek fazla kalmamış :D. Aslında benim filmleri izlemimin tek nedeni okuduğum kitapların görsel halini merak etmem. Mesela ben jacob’ıın saçlarının kesilmiş halini merak ediyordum artıdan nasıl kurt adama dönüşeceğini. Jane’i Dakota seçmeleri kötü olmuş. Çünkü Dakota hep aklımızda hanım hanımcık tatlı bir kız olarak çıkmıştı.

 11. tuba -

  gelsin artık ya bekliyoruz.

Yorum Alanı