Anasayfa » Dizi » The Tomorrow People (2013) Tanıtımı

The Tomorrow People (2013) Tanıtımı
Onlar insanlığın bir sonraki evrimsel gelişmesi. Normal ötesi güçlerle birlikte doğan bir nesil. Stephan Jameson bildiğimiz dünya ve geleceğin değişken dünyası arasındaki dönüm noktasında duruyor.

Bir sene öncesine kadar Stephan normal bir gençti ta ki sesler duymaya ve uykusunda ışınlanmaya başlayana kadar artık sabahları nerede uyanacağını bilmiyor. Artık Stephan’ın dertleri bildiğimiz gençlik sıkıntılarından oldukça farklı hale geliyor ve ruh sağlığını sorgulamaya başlıyor. Umutsuz bir anında Stephan zihninin içindeki seslerden birini dinlemeye karar veriyor ve bu da onun genetik olarak telekinezi, ışınlanma ve telepatik iletişim yetenekleriyle donatılmış gelişmiş bir ırk olan The Tomorrow People –John, Cara ve Russell– ile ilk karşılaşmasıyla sonuçlanıyor. The Tomorrow People, Ultra olarak bilinen bir grup yarı askeri bilim adamı tarafından yakalanıyor. Dr. Jedikiah Price’ın liderliğini yaptığı Ultra, The Tomorrow People’ı rakip türler için gerçek varoluşsal bir tehdit olarak görüyor ve kimsesiz grup insan dünyasının hemen altında terk edilmiş bir metro istasyonunda saklanmaya zorlanıyor. Jedikiah Stephan’a eğer onlara The Tomorrow People’ı tecrit edip yok etme konusunda onlara yardım ederse ona ailesi ve en yakın arkadaşı Astrid ile geçirebileceği normal bir hayat şansı sunuyor. Diğer taraftan Cara, John ve Russell de Stephen’a gerçekte ait olduğu bir ev ve farklı türden bir aile sunuyorlar. Normal yaşantısına veya The Tomorrow People’ın dünyasına dönmeye hevesli olmayan Stephen kendi yolunu çiziyor. Bu yolculuk onu babasının gizemli bir şekilde kaybolmasıyla başlayan belirsiz geçmişiyle ilgili gerçekleri ortaya çıkarmaya veya The Tomorrow People ile olan bilinmeyen geleceğine götürebilir.

Seride Robbie Amell (Revenge) Stephen rolünü, Luke Mitchell (H20: Just Add Water) John rölünü, Peyton List (Mad Men) Cara rolünü, Aaron Yoo (Disturbia, Nick and Norah’s Infinite Playlist) Russell rolünü, Mark Pellegrino (Lost, Supernatural) Dr. Jedikiah Price rolünü ve Madeleine Mantock (All You Need is Kill) Astrid rolünü oynuyor.

The Tomorrow People, Berlanti Productions, FremantleMedia, Warner Bros. Television and CBS Television Studios ile işbirliği içinde bir Bonanza Production Inc. yapımı. Dizinin başyapımcılığını Greg Berlanti (Arrow, Green Lantern), Julie Plec (The Vampire Diaries, Kyle XY) and Phil Klemmer (Political Animals, Chuck), ve yardımcı yapımcılığını Melissa Kellner Berman (Arrow) üstleniyor. Klemmer tarafından yazılan senaryoyu Danny Cannon (Nikita ve CSI serileri) yönetiyor.

The Tomorrow People 1. Sezon 1. Bölüm FragmanıThe Tomorrow People Afişi
The Tomorrow People

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı