Anasayfa » Dizi » The Strain 3. Sezon Onayını Aldı!

The Strain 3. Sezon Onayını Aldı!
İkinci sezonu başlayalı henüz birkaç hafta olmuşken FX’in sevilen korku serisi The Strain‘in gelecek yaz yayınlanması planlanan üçüncü sezonunun onayı geldi.

Nefes kesen seri del Toro ve Chuck Hogan tarafından yazılan best-seller The Strain üçlemesini konu alıyor. “Guillermo ve Carlton orijinal hikayeden kopmayan ve izleyicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan büyüleci ve nefes kesici iki sezon yaşattılar bize” diyor Eric Schrier.

İkinci sezonda New York şehri bu şeytani salgına karşı direnmeye çalışsa da kimse şehri kurtarmaya gelmiyor. Dr. Ephraim ve yandaşları bu kötülüğün başı olan Master’ı ortadan kaldırmaya çalışsalar da başarılı olamadılar. Şimdi ise Dr. Eph ve Dr. Nora Martinez bu yaratıkları ortadan kaldırmalarına yarayacak biyolojik bir silah geliştirmek için çalışıyorlar. Bu sırada Abraham Setrakian ise strigoilerin tüm geçmişini ve onları ortadan kaldırmanın muhtemel yollarının yazılı olduğunu umduğu oldukça eski bir kitabı arıyor.

Carlton Cuse, Guillermo del Toro ve Chuck Hogan’ın yapımıyla bir FX Productions ürünü olan serinin başyapımcılığını Gary Ungar, J. Miles Dale, Bradley Thompson, David Weddle ve Regina Corrado üstleniyor.

The Strain 2. Sezon 13. Bölüm Fragmanı (Son Finali)

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı