Anasayfa » Dizi » The Originals’ın Üçüncü Sezonu Git Gide Isınıyor!

The Originals'ın Üçüncü Sezonu Git Gide Isınıyor!
Bugüne kadar The Originals serisinin 3. sezonuyla ilgili aldığımız en heyecan verici haber üçüncü sezonun onaylanmış olmasıydı. Yine de Marcel’in üstsüz ve flörtöz bir şekilde yer aldığı GİF hepimizin dehşete kapılmasına neden oldu.

marcel-1438090599

Ama yavaş yavaş The Originals Ekim ayında ekranlara geri döndüğünde izleyiciyi nasıl bir sezonun beklediği belirginleşmeye başladı. Henüz sezon hakkında kesin bilgiler verilmese de Marcel’in aşk dolu kareleri bizi oldukça heyecanlandırdı.

İşte bu zamana kadar yeni sezon hakkında öğrenebildiklerimiz.

kol-1438092366

Julie Plec, yakın zamanda ölmüş olan Kol karakterinin gelecek sezonda yeniden dizide görüleceğinin sözünü vermişti. Nathaniel Buzolic bu haberi onayladı ancak izleyicinin pek heveslenmemesini Kol’ün yer alacağı sahnelerin çok büyük olasılıkla geriye dönüş sahneleri olacağını söyledi.

dohring-1438092364

Veronica Mars serisiyle tanıdığımız sevilen dedektif asistanı, bu sezonda vampirleri avlama tutkusuyla dolu bir özel dedektif olarak New Orleans’da ortaya çıkacak.

klaus-1438092374

Andrew Lees ve Rebecca Breeds yeni sezonda seriye katılacak olan yeni isimler arasında. Brees baştan çıkarıcı ve kötü kalpli Aurora karakterini; Lees ise Klaus’u ilgilendiren gizli bir planla New Orleans’a gelen ve Klaus’un akrabası olan Lucien karakterini canlandıracak. Söylentilere göre bu gizli planlar Klaus’un en sevdiği insanları ısırmayı içeriyor.

showtime-marcel-gif-1438092362

Henüz sezon detaylarıyla ilgi kesin bilr bilgi verilmemiş olsa da Originals serisinin oyuncuları yeni sezonda izleyiciyi neyin beklediği hakkında -aşk üçgenleri, kız kavgaları, eski kavgaların alevlenmesi ve belki biraz da kurtadam seksi gibi- kışkırtıcı ipuçları vermekten geri durmuyor.

The Originals, 8 Ekim Perşembe günü saat 21:00’da CW ekranlarına geri dönecek.

The Originals 2. Sezon 22. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı