Anasayfa » Dizi » The Originals’dan Sezon Arası Finalinde Şok Eden Son!

The Originals'dan Sezon Arası Finalinde Şok Eden Son!
UYARI: Sıradaki haberimiz The Originals dizisinin sezon arası finaliyle ilgili çok önemli bir ipucu içermektedir. Henüz bölümü izlemediyseniz bu haberi okumak istemeyebilirsiniz.

Bayanlar ve baylar New Orleans’da yeni bir Rebekah göreceğiz!

Yeni Rebekah’a Maisie Richardson-Sellers tarafından canlandırılacak. Peki Esther kızını nasıl birinin bedenine hapsetti?

Dizinin başyapımcı Michael Narducci ile yapılan bu konuşmada yeni beden değişimiyle ilgili tüm sorularınıza yanıt bulacaksınız.;

Yeni bir Rebekah bizlerle olacak! Bu konuyu biraz daha açar mısınız?
MN: Bu kesinlikle yeni bir karakter olmayacak. O bizim bildiğimiz ve sevdiğimiz Rebekah olarak dizide yer almaya devam edecek. Bu bölümdeki olaylar yüzünden kandırılacak, tuzağa düşecek ve kendini yeni ve farklı bir bedende bulacak. Bu durum aynı Finn ve Kol için olduğu gibi olacak yani şimdi de Rebekah’ı farklı bir bedende göreceğiz.

Peki, oyuncu Maise Richardson-Sellers’ı bu rol için mükemmel seçim haline getiren şey nedir?
MN: Varlığı bizim için büyük bir şans. Daha ilk deneme çekimden itibaren ışıl ışıl parladığını gördüm. Fiziksel güzelliğinin yanı sıra iç güzelliği de oyunculuk performansına yansıyor. Rebekah’ı düşündüğümde varlıklarını sürdüren en tehlikeli ve güçlü yaratıklar olan Klaus ve Elijah’a karşı koyabilecek bir karakter canlanıyor gözümde. Bu karakterde inanılmaz bir güç var ve Claire bu gücü hiç çaba sarf etmeden rolüne yansıtabiliyor. Şimdi bu karakter başka bir oyuncu tarafından canlandırılacaksa yeni oyuncumuzda da aradığımız özellik olacaktı bu. Birçok oyuncuya baktık yine birçok oyuncu deneme çekimi için biz geldi ama biz Maisie’nin kadromuza katılmasının seriye çok şey katacağını ve güzel bir uyum yakalayacağımızı düşündük.

Ne kadar zamandır Rebekah’ın bedenini değiştirmeyi düşünüyorsunuz?
MN: Rebekah en sevdiğimiz karakterlerden biri. Daha önce de vampirlerden nefret eden Esther karakteri Finn ve Kol’u aslından farklı bedenlerde geri getirmişti. Yani bu beden değiştirme olayı bu sezonda hikâyemizin büyük bir kısmını oluşturuyor.

Rebekah’nın şu an sıkışıp kaldığı beden hakkında ne söyleyebilirsiniz?
MN: Cevaplanması gereken bir çok soru var. Rebakah’ın bedeninde yaşayacağı bu kişi kim ve nasıl biri? Bir insan mı yoksa başka bir varlık mı? Rebekah’ın bu kişinin bedenindeyken nasıl biri olacağını ve ne gibi yeni güçler edineceğiniz göreceğiz. Ayrıca artık bir vampirin güçlerine sahip olmadığı için Rebekah’ın hangi içgüdülerine ve karakterinin hangi güçlü yanlarına güvenerek hareket edeceğini göreceğiz. Rebekah’nın kim olduğunu keşfetmek için büyük bir fırsatımız var.

Rebakah’nın bu yeni bedeni eski bedenine tercih etmesi mümkün mü?
MN: Rebekah’yı The Vampire Diaries serisinden ve The Originals sersinin ilk sezonundan tanıdığımız kadarıyla ölümlü bir hayat ve kendi ailesini kurma özlemi ile yaşıyor. Bu bir tür “ne istediğine dikkat et” durumu. Çünkü bir aile kurmak istiyorsan ölümlü olmalısın ve ölümlü olmak demek savunmasız kalmak demektir. Bu yeni beden ile Rebekah zor durumlardan kurtulmak için eskisinden oldukça farklı başka yetenekler kullanmak zorunda kalacak. bu da Rebekah’nın çok sevdiğim pes etmeyen yanını ortaya çıkaracak.

Eğer bu yeni beden Rebekah’nın cadısal yanını ortaya çıkarırsa sizce bu tip bir güce sahip olduğunda nasıl bir tepki verir?
MN: Daha önceden Kol’un bir parça cadı oluşunu ve büyü yapmaktan ne kadar zevk aldığını görmüştük. Daha sonra Kol vampir olduğunda bu özellikleri kaybetmişti. Çünkü vampirler kesinlikle birer cadı olamaz. Rebekah da çok güçlü bir cadı olan Esther’in kızı bu durumda içinde bir parça cadı olabilir mi acaba? Eğer bu yeni bedeni onun cadısal yanını ortaya çıkarmazsa bu özelliklerini ortaya çıkaracak başka bir beden arayışına girer mi? Ya da ailesini korumak için en iyi ihtimalin eski bedeni olduğunu düşünüp ona geri dönmeye çalışır mı? Bu soruların hepsini zaman içinde cevaplanacak.

The Originals, 19 Ocak 2015’de ekranlara geri dönecek.

The Originals 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı