Anasayfa » Dizi » The Originals’da Jason Dohring’a İlk Bakış!

The Originals'da Jason Dohring'a İlk Bakış!

Veronica Mars serisinde canlandırdığı Logan Echolls karakteri ile tanıdığımız Jason Dohring yeni sezonun ilk bölümünde The Originals‘da ekranda olacak. Peki hangi karakteri canlandıracak? Bir davayı araştırmak üzere New Orleans’s yolu düşen dedektif Will Kinney karakteri ile karşımızda olacak Dohring. Klaus, Marcel, Davina ve diğer French Quarter güçlerinin aksine Will tamamen insan. Serinin yaratıcısı Julie Plec bu durumu “ciğerlerimize temiz hava çekmiş gibi olacağız” diye yorumluyor.

Will’in niyetleri oldukça kötülükten uzak. Sadece elindeki davayı çözmeye çalışıyor ve bunu kötülüklerle dolup taşan bu şehirde yapmaya çalışıyor. Asıl soru şehir hakkında bir şeyler biliyor mu bilmiyor mu? Her halükarda şehri turistler ve yaşayanlar için daha güvenli bir yer haline getirmek için çabalayacak.

Jason Dohring, The Originals Dizisinde!

Seriden biriyle aşk yaşayıp yaşamayacağını ise bekleyip göreceğiz. Yayınlanan fotoğrafta Will ile yine Will gibi insan olan Camille O’Conell’ı konuşurken görsek de neler olacağını görmek için beklememiz gerekecek.

Cami ve Vincent ile sık sık iletişim halinde olacak. Ve Vincent’i eskiden tanıdığını göreceğiz. Bu durum Cami ve Vincent’i araştırmasında Will’e yardım etmeye sürükleyecek.

Sizce bu ikili arasında bir kıvılcımlanma olacak mı? Eğer olursa yeni çocuk arkasını kollasa iyi eder çünkü Klaus kendisini izliyor olacak!

The Originals 3. Sezon Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı