Anasayfa » Dizi » The Originals: Phoebe Tonkin’de Hayley’in Bir Sonraki Adımı Hakkında İpuçları

The Originals: Phoebe Tonkin'de Hayley'in Bir Sonraki Adımı Hakkında İpuçları
CW, Phoebe Tonkin ile oldukça mutlu görünüyor. Avustralyalı aktrisin The Secret Circle dizisi sadece bir sezon sürmüş olsa da geçtiğimiz sene The Vampire Diaries dizisinde kurt adam Hayley olarak çabucak bir rol buldu. Ve şimdi The Vampire Diaries dizisinin yan ürünü olan The Originals serisinde Tonkin devamlı oyunculardan biri olacak.

IGN, Tonkin ile The Originals dizisi ve Klaus’dan (Joseph Morgan) kurt adam/vampir melezi bir bebeğe hamile olduğunu öğrenen Hayley’i neler beklediği hakkında kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

The Originals: Phoebe Tonkin'de Hayley'in Bir Sonraki Adımı Hakkında İpuçları

Karakterin hayatında büyük bir değişim yaşıyor. Karakterinin bu süreci nasıl geçireceğini düşünüyorsun?

Hayley şu an hayata tutunmaya çalışıyor çünkü eğer Klaus ona yardım yetmezse birçok sorunla karşı karşıya kalacağını biliyor. Bu nedenle belki de bir sonraki bölümde Hayley’in hamileliği ve çocuk sahibi genç bir kadın olacağı fikrinin nasıl üstesinden nasıl gelmeye çalışacağını göreceğimizi düşünüyorum.

The Vampire Diaries dizisinde yalnızca liseden mezun olmuş karakterler vardı ama The Originals dizisinde daha çok yetişkin ve daha çok problem olacak gibi görünüyor. Bu değişim senin için eğlenceli mi?

Evet bu güzel bir şey. Sekiz sene boyunca oynadığım her dizide liseli bir rolü oynadım ve “Sınıfı geçmem gerek” modundan çıkmak güzel. Sonunda genç bir yetişkini oynamak güzel olacak. Uzun zamandır 16 yaşında birini oynuyorum. Ve bildiğiniz gibi hamilelik, planlanmamış bir hamilelik oldukça gerçekçi bir mesele ve böyle bir durumu doğaüstü bir dünyada keşfetmek güzel.

Bölümün sonunda Klaus kendi yerine bir varis bırakmak ve ‘kral’ olmak hakkında konuşuyordu. Klaus, Hayley’i kraliçesi mi yapacak yoksa durum ‘sadece ondan bir çocuğum olacak’ şeklinde mi?

Bence sadece ilerde varisi olacak bir çocuk olacak. Yani kraliçesinden çok çocuğa odaklanacak Klaus. [Gülüşmeler]

Hayley’in Klaus için değişeceğini düşünüyor musun?

Bence bu ikilinin ilişkisi daha çok tek gecelik türden bir şeydi. Ama şimdi karşı karşıyalar, bence birbirleriyle olan ilişkilerini yeniden değerlendirmek zorunda kalacaklar.

The Originals 1. Sezon 1. Bölüm FragmanıSon Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı