Anasayfa » Dizi » The Originals Dizisinin Oyuncularından 5 İpucu!

The Originals Dizisinin Oyuncularından 5 İpucu!
Yaklaşmakta olan The Vampire Diaries’in The Originals uyarlaması için heyecanlı mısınız? JJJ serinin yıldızlarını New York’taki CW sunumunda yakaladı ve sizin için çok özel haberler öğrendi!

The Originals farklı farklı sebeplerden dolayı New Orleans’a giden köken vampir ailesi Klaus (Joseph Morgan), Elijah (Daniel Gillies) ve Rebekah’ı (Claire Holt) takip ediyor.

Seri de aynı zamanda Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Leah Pipes, Daniella Pineda ve Danielle Campbell da oynuyor.

1. Cadıların İntikamı

“Klaus’un Sophie’ye ihtiyacı var. Sophie uzun bir süredir büyü yapamıyordu ve büyü pratiği yapmaya başlayacak. Ben kendimi koruyabileceğimi düşünüyorum. Cadılar vampirler kadar güçlü değiller ama onlar da gerekli.”

– Daniella Pineda

2. Güç Mücadeleleri

Klaus ve Marcel kesinlikle kavga edecek. Burada sürtüşme olacak. Marcel’ın evrim geçirdiğini görmeyi gerçekten istiyorum. Onun ortaya çıkan farklı yönlerini görmek istiyorum. Bu kesinlikle gerçekleşecek. Her ikisinin ne kadar rekabetçi ve hırslı olabileceklerini göreceğiz.

– Charles Michael Davis

3. Yeni Arkadaşlıklar

“Klaus’un Cami’yi arkadaş edineceğini umuyorum. Çünkü Cami herkesin aslında iyi olduğunu düşünüyor. Ve Klaus’un hayatında onun iyi biri olduğuna inanan birisinin olmasını umuyorum.”

– Leah Pipes

4. Kardeş Rekabeti

“Elijah ailenin bir zamanlar elinde tuttuğu haklarının geri alınmasının peşinde. Bu bir anlamda bir hayalin peşinde olmak. Ve Klaus daha sinsice bir şekilde güç arayışı içinde. O kadar da hayali değil. Ve bu iki gücün kesiştiğini izlemek gibi olacak.”

– Daniel Gillies

Uyarlamanın tanıtıldığı bölümü birlikte hareket ederek muhtemel bir ortaklıkla iyi bir yerde bitirdik. Ama olaylar dallandıkça, seriler meyvelerini vermeye başlayınca bir boşluk oluşacak. Bebek konu olunca iki tarafın da çocuğun nasıl büyümesi gerektiği ile ilgili aynı planlamaları yapacağını düşünemiyorum. Burada bir çıkar çatışmasına düşecekmişiz gibi geliyor bana.”

– Joseph Morgan

5. Başka Sürprizler

“İki serinin de nasıl biteceğini henüz bildiklerini düşünmüyorum ve bence bu durum serileri taze tutacak. Ama bebek dışında da birçok başka sürpriz var. Bence gerçek çekişme bu ama hepsi çok heyecanlı olacak.”

– Danielle Campbell

“Hiçbir şekilde bebek sürprizinin geleceğini tahmin edemedim ve bunun bize karakterleri keşfetme imkanı vermesinden dolayı mutluyum. The Originals her zaman bu aile fikrinin etrafında döndü ve bence bebek hikayesi bunu geliştirmek ve bu seriyi üçümüzün ötesine çıkarmak için bize bir şans verdi.”

– Joseph Morgan

The Originals Tanıtım FragmanlarıSon Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

  1. manayok -

    klausss
    ayy her şey daha güzelleşecek. bayıldıım

  2. pelin -

    birinci fragmanda çalan müziğin ismi ne

Yorum Alanı