Anasayfa » Dizi » The Originals Dizisine Eşcinsel Bir Karakter Katılıyor

The Originals Dizisine Eşcinsel Bir Karakter Katılıyor
The Originals, 3 Ekim 2013’te galasını yaptığında New Orleans cayır cayır yanacak. The Vampire Diaries’in spin-off’u olan The Originals kadrosuna French Quarter’daki büyük kötü adamla etkileşim içinde olacak seksi bir gay karakter ekleyecek.

Bu söz konusu gizemli karakterin kim olacak? Adı Josh!

CW bu rol için 20’li yaşlarının başlarında olan bir aktör arıyor. Josh “New Orleans’da arkadaşlarıyla parti yapan seksi ve saf bir turist” olarak tarif ediliyor. Ama Vampire Diaries’in doğaüstü dünyasıyla yolu kesişen çoğu insan gibi Josh French Quarter’ın yanlış kısmına geliyor ve ne yazık ki yolculuğunun korkunç sonuçları oluyor.

Josh bu ay aldığımız tek yeni karakter haberi değil. Temmuz ayının ortalarında izleyicilerin çekici Celeste ile tanışacaklarını söylemiştik. Josh’un aksine Celeste’in New Orleans’da bir hikayesi olacak. Karakter 1800lerde Klaus’la başı derde giren tek kişi değil ayrıca Elijah’a karşı da bir düşkünlüğü var.

TV Guide’dan öğrendiğimize göre Elijah New Orleans sakinlerini kontrol altında tutmakla abisi kadar meşgul olmayacak. Bu da bize Celeste ve Elijah’ın Klaus’un arkasından bazı uygunsuz hareketlerde bulunabileceği düşüncesine inanmamıza neden oluyor.

The Originals Klaus’un soyundan olan Marcel’den şehri geri almaya çalışan Klaus ve ailesinin hikayesini anlatıyor. Ama hiçbir şey kolay değildir. Köken vampir ailesi kızgın cadılar ve hamile kurt adam Hayley gibi ilginç durumlarla karşılaşacak.

Marcel’in yanı sıra diziye Camille isimli bir insan ve cadı olan Sophie ve Davina da katılacak. Camille barmenlik yapan bir psikoloji öğrencisi. Fakat Klaus ile arkadaş olup Marcel’ın dikkatini çektiğinde kendini birazcık belanın içinde bulacak.

The Originals galasını 3 Ekim 2013’te CW kanalında yapacak. İzleyiciler hikayeyi yeniden bu sefer Elijah’ın bakış açısından anlatan ilk resmi bölümü kaçırmak istemiyor.

The Originals 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı