Anasayfa » Dizi » The Originals (2013) Tanıtımı

The Originals (2013) Tanıtımı

Aile güç demektir.

Köken vampir ailesi bin yıl önce birbirlerine yemin ettiler. Her zaman ve sonsuza kadar birlikte olacaklarına ant içtiler. Asırlar geçti ve aile bağlar koptu. Zaman, felaketler ve güce duyulan açlık aileyi parçalara ayırdı.

Vampir-kurt adam asıllı olan Klaus doğaüstü olayların kaynaşma noktası olan New Orleans’ın Fransız bölgesinde kendisine karşı bir komplo kurulduğu hakkında gizemli bir ipucu bulunca ailesini bir araya getirmek için şehre döner. Klaus’un soruları onu New Orleans’ın insan ve doğaüstü sakinleri üzerinde kontrol sahibi olan eski çırağı karizmatik vampir Marcel ile bir araya getirir. Kardeşine bir yol bulmakta yardım etmeye yardım etmek konusunda kararlı olan Elijah, Klaus’u takip eder ve kısa zamanda kurt adam Hayley’in de ailesinin geçmişiyle ilgili ipuçları aramak için Fransız bölgesine geldiğini ve Sophie isimli güçlü bir cadının ellerine düştüğünü öğrenir. Kasabanın doğaüstü grupları arasındaki gerginlik Marcel’ın sadık yandaşlarına emir vermesi ve mutlak gücüyle hükmetmesiyle kırılma noktasına gelir. Klaus için güçlü çırağına cevap verme düşüncesi imkansızdır ve bir zamanlar onun olan şeyleri – gücü, şehri, ailesini – geri alacağına yemin eder. Kız kardeşleri Rebekah’nın Mystic Falls’u bırakarak kendilerini katılıp katılmayacağını görmek için beklerken Klaus ve Elijah cadılarla New Orleans’ın yeniden Köken vampirler tarafından yönetileceğini garanti altına almak için cadılarla zor bir antlaşma yaparlar.

Seride Joseph Morgan (The Vampire Diaries, Immortals) Klaus rolünü, Daniel Gillies (The Vampire Diaries, Saving Hope) Elijah rolünü, Claire Holt (The Vampire Diaries, Pretty Little Liars) Rebekah rolünü, Phoebe Tonkin (The Vampire Diaries, The Secret Circle) Hayley rolünü, Charles Michael Davis (Grey’s Anatomy, Switched at Birth) Marcel rolünü, Daniella Pineda (The Fitzgerald Family Christmas, Homeland) Sophie rolünü, Leah Pipes (The Deep End, Sorority Row) Cami rolünü ve Danielle Campbell (Starstruck, Tyler Perry’s Madea’s Witness Protection) Davina rolünü oynuyor. The Originals My So-Called Company, Alloy Entertainment, Warner Bros. Television ve CBS Television Studios’un da katkılarıyla bir Bonanza Productions Inc. yapımı. Julie Plec (The Vampire Diaries, Kyle XY, Wasteland), Leslie Morgenstein (The Vampire Diaries, Gossip Girl) ve Gina Girolamo (The Lying Game) serinin başyapımcılığını üstleniyor. Plec’in yazdığı pilot bölüm Chris Grismer (The Vampire Diaries) tarafından yönetildi.

The Originals Tanıtım FragmanlarıThe Originals Afişi
The Originals

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

  1. Elena -

    Ne zaman başlayacak yazarsanız sevinirim

    • castiel -

      Eylül-Ekim 2013’de yani önümüzde ki sezon.

Yorum Alanı