Anasayfa » Film Tanıtımları » The Muppets (2012) – Muppets


James Bobin’in yönettiği ve Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper ile Rashida Jones’un oynadığı animasyon film Muppets (The Muppets), 17 Şubat 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Tür: Aile Komedisi
Türkiye Vizyon tarihi: 17 Şubat 2012
Oyuncu Kadrosu: Kurbağa Kermit, Miss Piggy, Fozzie Bear, Gonzo, Animal, Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper, Rashida Jones ve Walter
Yönetmen: James Bobin
Yapımcılar: David Hoberman, Todd Lieberman
Sorumlu Yapımcılar: Jason Segel, Nicholas Stoller, John G. Scotti, Martin G. Baker
Yazan: Jason Segel & Nicholas Stoller

Dünyanın en büyük kukla hayranı Walter ve onun Smalltown, ABD’den arkadaşları olan Gary (Jason Segel) ve Mary (Amy Adams) Los Angeles’da tatil yaparken petrolcü Tex Richman’ın (Chris Cooper) Kukla Tiyatrosu’nu yıkarak mekanın altında yeni keşfedilen petrol için arama yapacağını ortaya çıkarırlar.

Walter, Mary ve Gary ‘Bugüne Kadarki En Büyük Kukla Televizyon Yardım Kampanyası’’nı sahnelemek ve tiyatroyu kurtarmak için gereken 10 milyon doları toplamak amacıyla farklı yönlere dağılmış olan kuklaları yeniden bir araya getirmesi için Kermit’e yardım ederler. Fozzie, Reno’da Moopets adındaki bir ‘tribute’ grubunda sahne almaktadır; Miss Piggy Vogue Paris’te büyük beden moda editörü olarak çalışmakadır Hayvan, öfke kontrolü için Santa Barbara’da bir kliniktedir ve Gonzo da nüfuzlu bir tesisatçı patronu olmuştur.

“Muppets” ülkemizde 17 Şubat 2011‘de sinemalarda.

Muppets Fotoğrafları

Muppets Fragmanı

Muppets Afişi

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı