Anasayfa » Film Tanıtımları » The Last House on the Left (2009) – Soldaki Son Ev

Eğer kötü karakterli insanlar sevdiğiniz bir insana zarar verirse, siz ona karşılık vermek için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Elm Sokağı Kabusu ve Çığlık üçlemesinin usta yönetmeni Wes Craven ile 13. Gün’ün yaratıcısı Sean Cunningham, 70’li yıllarda Craven‘in yönetmenlik kariyerini ateşleyen ve sonraki yıllarda birçok korku filmine esin kaynağı olan “Soldaki Son Ev – The Last House on the Left“i yeniden keşfetmek için bir araya geldiler.

Tüm zamanların en ünlü korku filmlerinden birisini yeni kuşaklarla tanıştırırken, iki sıradan insanın, çocuklarına zarar veren bir sosyopattan intikam almak için neler yapabileceğini bir kez daha gözler önüne serdiler…

Soldaki Son Ev Filminin Konusu:
Collingwood
‘daki göl evine giden Mari (Sara Paxton) ile arkadaşı Paige (Martha Macisaac), orada psikopat ruhlu hapishane kaçağı Krug (Garret Dillahunt) ve ekibi tarafından kaçırılırlar. Krug‘un ekibinde, dengesiz ruhlu kız arkadaşı Sadie (Riki Lindhome), sadist kardeşi Francis (Aaron Paul) ve beceriksiz oğlu Justin (Spencer Treat Clark) vardır.

Ölmeye bırakılan Mari‘nin hayatta kalabilmek için tek umudu, anne-babası John ile Emma‘ya ulaşıp oraya gelmelerini sağlamaktır. Saldırganlar bir sığınak ararken farkında olmadan Mari‘nin hayatta kalabilmeyi başarabileceği tek yeri seçmişlerdir.

Bu korkunç olayın intikamını almaya kararlı Mari‘nin ailesi, çocuklara saldıranlara hayatı cehenneme çevirecektir…

Tür : Gerilim / Korku
Gösterim Tarihi : 19 Haziran 2009
Yönetmen : Dennis Iliadis
Senaryo : Adam Alleca , Carl Ellsworth , Wes Craven
Yapım : 2009, ABD , 110 dk.
Oyuncular : Garret Dillahunt (Krug) , Michael Bowen (Morton) , Joshua Cox (Giles) , Riki Lindhome (Sadie) , Aaron Paul (Francis) , Sara Paxton (Mari Collingwood) , Monica Potter (Emma Collingwood) , Tony Goldwyn (John Collingwood)

The Last House on the Left (2009) – Soldaki Son Ev Fotoğrafları

Soldaki Son Ev (2009) Fragmanı

Soldaki Son Ev (2009) Afişi

castiel yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı