Anasayfa » Fragman » The Hunger Games: Catching Fire Filminin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

The Hunger Games: Catching Fire Filminin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı
Artık MTV Sinema Ödüllerini eskisi kadar önemsemesek de Ödüller hala bazı stüdyolara göre filmlerinin reklamını yapmak için bir başlangıç zamanı. Buna rağmen bir film var ki reklama ihtiyacı yok. Ama Lionsgate yine de The Hunger Games: Catching Fire filminin ilk fragmanını ödüller boyunca 14 Mayıs 2013, Pazar günü MTV’de yayınladı. Ek olarak, filmin reklamını yapmak için, Katniss ve Peeta’nın (Jenniffer Lawrence ve Josh Hutcherson) zafer turlarından ön görüntüler de mevcut. Bu ilk posterler bizi oldukça heyecanlandırdı. Yayınlanan ilk tanıtımı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Hunger Games: Catching Fire, Katniss Everdeen’in (Jennifer Lawrence) arkadaşı Peera Mellark (Josh Hutcherson) ile 74. Açlık Oyunlarını kazandıktan sonra sağ sağlim eve varmasıyla başlar. Kazanan olmak ailelerini ve yakın arkadaşlarını bırakıp bölgelerde Zafer Turuna çıkmak için geri dönüp yola koyulmalarını gerektirmektedir. Yol boyunca Katniss bir isyanın patlak vereceğini hisseder. Ama Capitol’de her şey denetim altındadır ve Başkan Snow Panem’i sonsuza kadar değiştirecek olan 75. Açlık Oyunları için hazırlık yapmaktadır.

Simon Beaufoy (Slumdog Millionaire) ve Michael Arndt (Toy Story 3) tarafından yazılan filmi Francis Lawrence yönetiyor. Ve film 22 Kasım 2013′da sinemalarda olacak. Heyecan verici değil mi?

The Hunger Games: Catching Fire Tanıtım Fragmanı


Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı