Anasayfa » Sinema » The Hobbit Kast Listesi Büyüyor: Blanchett, McCoy, Stott ve Persbrand


Önümüzdeki yıl, çekimlerine start verilecek olan Peter Jackson’ın The Hobbit filmiyle ilgili yeni kast haberleri bildirildi. New Line/Warner Bros; Cate Blanchett, Ken Stott, Sylvester McCoy ve Mikael Persbrand gibi isimlerin de Ryan Gage, Jed Brophy ve William Kircher ile birlikte kast listesine eklendiğini doğruladı.

Blanchett, Yüzüklerin Efendisi filmindeki Lothlorien Hanımı Galadriel rolünü yeniden ele alacak. Stott, Cüce Efendi Balin’ i; McCoy, Kahverengi Büyücü Radagast’ı; ve İsveçli aktör Persbrand ise Şekil Değiştiren Beorn’u canlandıracak.

İngiliz aktör Ryan Gage, Drago Baggins; Yeni Zelandalı aktörler Jed Brophy ve William Kircher ise Cüce Nori ve Cüce Bifur olarak karşımıza çıkacak.

Jackson, Cate Blanchett’in dönüşünü için: “Cate, birlikte çalışmaktan zevk aldığım oyunculardan birisi. Oynadığı karaktere güzellik katan bir oyuncu. Galadriel’i tekrar görmek için sabırsızlanıyorum.“ dedi.

Mikael Persbrand ile ilgili de “Beorn, ikonik bir rol. Mikael, bizim ilk seçimimiz. Onu ilk gördüğümüzden beri, Beorn karakterine ondan daha iyi uyacak başka birini hayal bile edemiyorum.” dedi.

Jackson’ ın bütün kast üyeleri ile ilgili bu denli güzel sözler sarf etmesi gerçekten çok hoş. Zaten böylesi bir filmin yönetmeninden de başka bir şey beklenemez.

Çekimler Şubat ayında başlayacak. Aralık 2012 de ilk film, Aralık 2013 de ise ikinci film vizyona girecek. Son olarak, her iki filmin de son teknoloji kamera ve ses sistemleri ile 3D olarak çekileceğini de söyliyim.

mhy622 yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı