Anasayfa » Film Tanıtımları » The Hangover (2009) – Felekten Bir Gece

Old School”un yönetmeni Todd Phillips, çok ama çok kötü gitmiş bir bekarlığa veda partisini konu alan bir komediyle tekrar sinemaseverlerle buluşuyor.

Doug (Justin Bartha) düğününden iki gün önce en yakın arkadaşları Phil ve Stu (Bradley Cooper ve Ed Helms), ve müstakbel kayın biraderi Alan’la (Zach Galifianakis) birlikte Las Vegas’a, asla unutmayacaklarına yemin ettikleri bir bekarlığa veda partisi yapmaya gider.

Fakat ertesi sabah başları zonklar vaziyette uyanan üç sağdıç hiçbir şey hatırlamamaktadırlar. Oteldeki lüks süitleri darmadağındır ve damat da ortalarda yoktur.

Ne olup bittiği hakkında en ufak bir fikirleri bulunmayan ve zamanları son derece kısıtlı olan üçlü, bir gece önceki kötü kararlarının izini sürerek, neyin yanlış gittiğini anlamak ve Doug’ı bulup Los Angeles’taki düğününe yetiştirmek zorundadırlar.

Ama ortaya çıkardıkları şeylerle doğru orantılı olarak, gerçekte başlarının ne kadar büyük dertte olduğunu da fark ederler.

Warner Bros. Pictures, Legendary Pictures işbirliğiyle, bir Green Hat Films yapımı olan Todd Phillips filmi “The Hangover/Felekten Bir Gece”yi sunar. Filmin başrollerini Bradley Cooper (“He’s Just Not That Into You”), Ed Helms (“The Office”), Zach Galifianakis (“What Happens in Vegas”), Heather Graham (“Baby on Board”), Justin Bartha (“National Treasure” ikilemesi) ve Jeffrey Tambor (“Arrested Development”) paylaştı.

Yönetmenliğini Todd Phillips’in (“Old School”) gerçekleştirdiği filmin senaryosu Jon Lucas ve Scott Moore’un (“Four Christmases”) kaleminden çıktı. Todd Phillips ve Dan Goldberg’ün (“Old School”) yapımcı olarak yer aldığı filmin yönetici yapımcıları ise Thomas Tull (“Watchmen”), Jon Jashni (“Observe and Report”), William Fay (“Observe and Report”), Scott Budnick (“School for Scoundrels”), Chris Bender (“American Pie”, TV dizisi “Kyle XY”) ve J.C. Spink (“Kyle XY”).

Tür : Komedi
Gösterim Tarihi : 10 Temmuz 2009
Yönetmen : Todd Phillips
Senaryo : Jon Lucas , Scott Moore
Görüntü Yönetmeni : Lawrence Sher
Yapım : 2009, ABD , 100 dk.
Oyuncular : Bradley Cooper (Phil Wenneck) , Ed Helms (Stu Price) , Zach Galifianakis (Alan Garner) , Justin Bartha (Doug Billings) , Heather Graham (Jade) , Sasha Barrese (Tracy Garner) , Jeffrey Tambor (Sid Garner) , Rachael Harris (Melissa) , Mike Tyson (Kendisi)

The Hangover (2009) – Felekten Bir Gece Posterleri

The Hangover (2009) – Felekten Bir Gece Fotoğrafları

The Hangover (2009) – Felekten Bir Gece Fragmanı

The Hangover (2009) – Felekten Bir Gece


castiel yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı