Anasayfa » Fragman » The Dark Knight Rises Filminin Üçüncü Fragmanı Yayınlandı!


Ateş gitgide yükseliyor!

Warner Bros’un yapımcılığını üstlendiği Chris Nolan‘ın yönetmenliğini yaptığı The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor), Christian Bale‘in yeniden Batman olarak karşımıza çıktığı son Batman filminde Tom Hardy maskeli bir cani olan Kötü adam Bane karakterini canlandırıyor ve üçüncü ve son resmi fragmanı artık izleyebiliyoruz. Anne Hathaway, Kedi kadın olarak filmde yer alıyor, ayrıca Joseph Gordon-Levitt & Marion Cotillard, ve Gary Oldman & Michael Caine diğer oyuncular arasında. Kesinlikle muhteşem bir film olacağa benziyor.

Dark Knight’nin üzerinden 50 yıl geçmesinin ardından, cani bir terörist lideri olan Bane Gotham City’e gelir ve yaptığı zulümler ile insanları ve polisleri zorlayarak, eski kahraman Batman’in gün yüzüne çıkmasını sağlar.

Christopher Nolan, The Dark knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) ile İngiliz film yapımcıları tarafından yeniden Oscara aday gösteriliyor. Daha önce Momento, Insomnia, Batman Begins, The Prestige, The Dark Knight ve Inception ile de oscara aday gösterilmişti Nolan. The Dark Knight Rises önümüzdeki yaz, 20 Temmuz 2012de gösterime girecek. Ve efsane sona erecek.

The Dark Knight Rises Fragmanı #3

miss jelibon yazdı

Yorumlar

  1. Osman -

    Kara Şövalye Yükseliyor gelse de izlesek derken filmin IMAX formatında Türkiye’de sadece AFM IMAX’te vizyona gireceğini duymak güzel oldu. Bu da o muhteşem filmin fragmanı.

    http://www.youtube.com/watch?v=GokKUqLcvD8

  2. Aslı -

    Kara Şövalye Yükseliyor’u ön satışa açmışlar bitmeden yer kapmak gerek!
    Cinemaximum IMAX farkıyla izleyeceğim filmi 🙂

Yorum Alanı