Anasayfa » Dizi » The CW’nin Yeni Sezon Planları

The CW’nin Yeni Sezon Planları
Daha önceden de açıklandığı üzre DC Comics kahramanı Flash’ın The CW kanalında yayınlanacak olan kendi dizisi gelişme aşamasında.

Arrow dizisinin ikinci sezonu esnasında “Dr. Barry Allen’ın hikayesinin başlangıç noktasını göstermeyi planlıyoruz” diye açıklıyor Mark Pedowitz. The CW’nin DC evrenindeki ayaklarını bu sayede sağlamlaştırmayı umarak “Bunun o dünyaya girmek için takip edilen oldukça canlı bir yol olduğunu düşünüyoruz” diyor.

Pedowitz bunun hikayenin sadece başlangıcı olduğuna ve Arrow’un farklı bir yapısı olduğunu hatırlatarak “Barry Allen süper güçleriyle birlikte gelmeyebilir” diyor.

Bu esnada Pedowitz, Wonder Woman serisine şu an için ara verildiğini. Senaryonun istedikleri yere gitmediğini itiraf etti. Black Canary izleyiciye tanıtıldı ve Flash karakteri de yolda bu nedenle Pedowitz “her şeyi doğru yapabilmek için beklemek daha iyi olacak” diyor.

Ayrıca Caity Lotz’un Laurel’ın öldü sanılan kız kardeşi Sara olarak ikinci sezonda diziye katılacağını söylüyor. “Umarım bu durum diziye biraz zıtlık katar” diyor. Lotz’un hikayesi hakkında daha önce söylenenlere gelince “Black Canary bu karakter mi olacak bilmiyorum ama bu orijinal bir hikaye. DC evrenini hatırlayın orada Black Canary Laurel Lance’dı.” diyor.

Supernatural

Supernatural

Pedowitz Şikago merkezli olması planlanan canavarlar ve avcılar hakkındaki spin-off projesini hatırlatıyor. Ama bu yan çalışma için sürekli var olan karakterlerden hiçbirinin oraya göç etmesini beklemediklerini söylüyor. Özgün ve uzun zamanlı bir dizi olarak Supernatural dizisinin gidebildiği yere kadar gitmesini istediğini söylüyor. “Okuduklarıma ve gördüklerime bakılırsa showrunner Jeremy Carver’ın yarattığı olay örgüleri ile seri gelecek sezondan daha da ilerisine gidebilir. İzleyicilerinin desteği olduğu sürece, devam etmemesi için bir sebep yok.” diyor.

Funny Business

Whose Line Is It Anyway serisinin yaz başarısı ve ikinci sezon onayını almasının kendilerine yarım-saatlik komedi serilerini geliştirme fikrini verdiğini söylüyor Pedowitz.
Nikita

Nikita

Pedowitz Nikita’nın son altı bölümünün iki saatlik yayınlar halinde üç seferde yayınlanacağı konusundaki dedikoduları reddediyor. “Bizim planımız hepsini teker teker yayınlamak ama belki ilk dört bölümü teker teker yayınladıktan sonra kalan son iki bölümü iki saatlik bir yayın ile birlikte verebiliriz” diyor. Bu casusluk dizisine veda turuna Kasım ayının ortalarında çıkılması bekleniyor.

Arrow 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı