Anasayfa » Film Tanıtımları » The Change-Up (2011) – Hayat Sana Güzel


David Dobkin’in yönettiği ve Ryan Reynolds, Olivia Wilde, Jason Bateman ile Leslie Mann’ın oynadığı Hayat Sana Güzel (The Change-Up), 14 Ekim 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Vizyon tarihi: 14 Ekim 2011
Yönetmen: David Dobkin
Oyuncular: Jason Bateman, Ryan Reynolds, Olivia Wilde
Orijinal adı: The Change-Up
uzun metrajlı film ABD .
Tür: Komedi
Yapım yılı: 2011

Birlikte büyüyen Mitch (Reynolds) ve Dave (Bateman), çok yakın iki arkadaştır ama yıllar içinde yavaş yavaş birbirlerinden kopmuşlardır. Dave evli, üç çocuk babası ve çok çalışan bir avukatken; Mitch hiç evlenmemiş, hoşlandığı bir sorumlulukla hiç karşılaşmamış, doğru düzgün çalışmayan bir erkek çocuktur. Mitch’e göre Dave’in her şeyi vardır, güzel karısı Jamie (Leslie Mann), ona tapan çocuklar ve prestijli bir hukuk şirketinde yüksek maaşlı bir iş. Dave’e göre ise, Mitch’in zorunluluk ya da önemli şeyler içermeyen stressiz hayatını yaşamak, hayal gibi bir şeydir.

Dışarıda içerek geçirdikleri bir gecenin ardından, Mitch ve Dave birbirlerinin bedenlerinde uyanır. Dehşete düşen iki arkadaşın dünyaları altüst olur.

Rutin işlerinden ve alışkanlıklarından kurtulmalarına rağmen, kısa bir süre sonra ikisi de birbirlerinin hayatının bir zamanlar dışarıdan gördükleri gibi güllük gülistanlık olmadığını keşfeder. Olayları daha da zorlaştıran ise Dave’in seksi yardımcısı Sabrina (Olivia Wilde) ve Mitch’in ayrı yaşayan babasıdır (Alan Arkin). Zaman aleylerine işlerken, Mitch ve Dave eskiden sahip oldukları şeyleri geri almanın bir yolunu buluncaya dek, birbirlerinin hayatlarını tamamen mahvetmemek için komik bir mücadelenin içine girer.

The Change-Up (2011) – Hayat Sana Güzel Fotoğrafları

The Change-Up (2011) – Hayat Sana Güzel Fragmanı

The Change-Up (2011) – Hayat Sana Güzel Posteri

castiel yazdı

Yorumlar

 1. Ceyda -

  Süper bir değişiklik!
  İyi bir yapım ortaya çıktı gibi. Fragman baya eğlenceliydi. Kim bilir filmi nasıl? 😀
  Konu bize yabancı değil ama bu da ayrı bir eğlenceli yapım oluyor.
  İzlemezsek olmaz. 😀
  Teşekkürler. 🙂

 2. Rose -

  Film süpper 😀
  Gülmekten katılacaksınız…

Yorum Alanı