Anasayfa » Dizi » The Booth (2011) Tanıtımı


Deneyimli yönetmen Jessica Landaw (One Tree Hill, Bones, Cold Case) tarafından çekilen ve başrolünde 24, CSI, Kick-Ass, Terminator 2: Judgement Day ile tanınan ünlü aktör Xander Berkeley’i izleyeceğimiz, etkileyici ve çığır açacak psikolojik bir gerilim: The Booth At The End.

The Booth’un en önemli özelliği; TV’den önce ilk kez online platformda yayınlanacak olması. 2 dakikalık toplam 62 bölümden oluşan web dizisi, hafta içi her gün www.fxtv.com.tr’den izlenebilecek. Online yayınlanan her yeni
bölüm ertesi gün saat 21.00 ve 24.00’de FX’de yayınlanacak.

Oturup müşterilerinin isteklerini gerçekleştiriyor… Ama tek bir şartı var: Verdiği görevleri yerine getirmeleri!

Gizemli bir adam lokantanın sonunda “locada” oturur, sırayla insanlar gelip, arzularını söyler: Oğlu kanser olan bir baba, daha güzel olmak isteyen bir kadın, Tanrı’nın sesini duymak isteyen bir rahibe.

Adam bunların hepsini gerçekleştirebiliyor; yalnız bütün bunların bir bedeli var!

Tüm bu isteklerinin karşılığında, onlardan ahlaki değerlerini hiçe sayıp, adam öldürmek, banka soymak gibi sıradışı görevleri yerine getirmelerini ister. Ardından Adam’a geri dönüp, olayın tüm detaylarını anlatmak zorundalar.
Zamanla karakterlerin görevleri örtüşmeye başlar, olaylar iyice karmaşıklaşır.

Ancak Adam kimseyi birşey yapmaya zorlamaz. Tek bir soruyla bu görevi başlatmak veya durdurmak tamamen onlara kalır: En büyük arzuna ulaşmak için ne kadar ileri gidebilirsin?

The Booth at the end
Hafta içi her gün www.fxtv.com.tr’de yeni bölüm yayını
Online yayından 1 gün sonra hafta içi her akşam 21.00 ve 00.00’da FX TV’de tekrarı.

The Booth At The End Fotoğrafları

The Booth At The End Fragmanı

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı