Anasayfa » Film Tanıtımları » The Avengers (2012) – Yenilmezler


Marvel Studyoları, Tüm zamanların en büyük süper kahraman takımı Yenilmezler’i sunar…

Joss Whedon’ın yönettiği ve Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo ile Chris Hemsworth’un oynadığı Yenilmezler (The Avengers), 4 Mayıs 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Gösterim Tarihi: 04 Mayıs 2012
Dağıtım: UIP Filmcilik
Yönetmen: Joss Whedon
Yapım: Marvel Studios, Paramount Pictures
Yapımcı: Kevin Feige
Oyuncular: Robert Downey Jr. (Demir Adam), Chris Evans (Kaptan Amerika), Mark Ruffalo (Hulk), Chris Hemsworth (Thor), Scarlett Johansson (Black Widow), Jeremy Renner (Hawkeye), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Tom Hiddleston (Loki)

Yenilmezler, Marvel’in en çok iz bırakan kahramanlarını bünyesinde topluyor: Demir Adam, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Hawkeye ve Black Widow. Beklenmedik bir düşman su yüzüne çıkıp dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlıyor. S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilâtının yöneticisi olan Nick Fury, dünyayı böylesi bir felâketten kurtarmak için bir takıma ihtiyacı olduğunu anlıyor. Takıma adam seçmek için dünyanın dört bir yanını gezmeye başlıyor.

Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Tom Hiddleston’un paylaştığı bu ekibe Stelan Skarsgard’la Samuel L. Jackson eşklik ediyor. Joss Whedon’un Zak Penn ile birlikte yazdığı hikayeden senaryolşatırdığı ve yönettiği Yenilmezler, ilki 1963 yılında basılan ve o günden beri Marvel’in en sevilen çizgi roman serilerinden biri olan “The Avengers”tan uyarlandı. Aksiyon ve olağanüstü özel efektlerle dolu, muhteşem bir filme hazır olun.

Yenilmezler Fotoğrafları

Yenilmezler Fragmanı

Yenilmezler Afişi

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı