Anasayfa » Sinema » The Amazing Spider-Man 2 Filmi Kötü Adamlarla Dolu Olacak!

The Amazing Spider-Man 2 Filmi Kötü Adamlarla Dolu Olacak!
Yeniden çekilen Spider-Man filmiyle ilgili yeni dedikodularımız var. The Amazing Spider-Man 2 bugünlerde New York’da çekiliyor. Ve zaten filmdeki ilk kötü adamların Electro rolüyle Jamie Foxx ve Rhino rolüyle Paul Giamatti’nın olduklarını biliyoruz. Buna ek olarak Chris Cooper, Norman Osborne rolünü oynayacak ama henüz Green Goblin hakkında bir bilgi yok. Buna rağmen Comic Book Movie filmin kötü adamlarla dolup taşacağının haberlerini veriyor. İlk olarak söylendiğine göre Colm Feore, The Vulture rolünü oynayacak.

Haberde yazanlara göre Feore filmde Adrian Toomes’i ve onun aşinası olduğumuz kötü adam öteki benliğini oynayacak. Ama en büyük haber bu değil. Vulture’ın sonunda Rhine, Electro ve Green Gonlin ile güçlerini birleştirip The Amazing Spider-Man 3 filminde ortaya çıkacak olan Sinister Six (Belalı Altılı)’i oluşturağı tahmin ediliyor. Yapımcılar Matt Tolmach ve Avi Arad bu ikonik kötü adam grubunun yeni bir üçlemede bir araya gelebileceklerini zaten ima ettikleri için The Playlist bunun çokta şaşırtıcı bir haber olmadığına dikkat çekiyor.

The Amazing Spider-Man 2 Filmi Kötü Adamlarla Dolu Olacak!

Ama henüz takımı tamamlayacak diğer iki kötü adamın kim olacağı net değil. Daha önceden Mysterio, Sandman, Kraven the Hunter ve Doctor Octopus’u grubun birer parçası olarak görmüştük bu da kalan iki kötü adam için seçeneklerin çok fazla olduğunu gösteriyor. Şu anda bu konu hakkındaki dedikodulara şüphe ile yaklaşıyoruz çünkü bu kulağa başa çıkılması gereken çok fazla aksiyon olacakmış gibi geliyor ama eğer olursa bu oldukça efsanevi bir kötü adam topluluğu olacak. Spidey’nin Rhino gibi bir kötü adamı kolayca ekarte etme ihtimali var ve bu da onu Green Goblin gibi kötü işler peşinde olan birine götürüyor. Ama neler olacağını görmek için beklememiz gerekiyor. Gelişmeleri öğrenmek için bizi okumaya devam edin. The Amazing Spider-Man 2, 2 Mayıs 2014’te gösterime girecek.

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı