Anasayfa » Dizi » Terra Nova 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)


Terra Nova 1. Sezon 12. ve 13. Bölümü ile 19 Aralık, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Resistance ve Occupation” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Terra Nova 19 Aralık, Pazartesi günü 2 saatlik özel bölümüyle FOX’ta ekranlara gelecek.

İki saatlik sezon finalinde 11. uzun ve zorlu yolculukta Terra Nova ne gizemli Phoneix grubu 2149 yılında, Lucas ve Mira’nın yardımıyla soygun yapar. Bir karar Terra Nova’nın hayatını değiştirecektir. Terra Nova yeni “Meslek/Direniş” bölümüyle 19 Aralık Pazartesi günü saat 20:00 da Fox’da yayınlanacak.

Oyuncular: Jason O’Mara, Jim Shannon rolünde; Stephen Lang, Nathaniel Taylor rolünde; Shelley Conn, Dr. Elisabeth Shannon rolünde; Landon Liboiron, Josh Shannon rolünde; Naomi Scott, Maddy Shannon rolünde; Alana Mansour, Zoe Shannon rolünde; Allison Miller, Skye rolünde; Christine Adams, Mira rolünde ve Rod Hallett, Dr. Malcolm Wallace rolünde.

Konuk Oyuncular: Simone Kessell, Washington rolünde; Ashley Zuckerman, Lucas Taylor rolünde; Dean Geyer, Reynolds rolünde; Damian Walshe, Howling -Carter rolünde; Emelia Burns, Reilly rolünde; Peter Lamb, Casey Durwin rolünde; Matt Scully, Dunham rolünde; Damien Garvey, Boylan rolünde; Jay Ryan, Curran rolünde ve Caroline Brazier, Deborah rolünde.

Terra Nova 1. Sezon 12. ve 13. Bölüm Fotoğrafları

Terra Nova 1. Sezon 12. ve 13. Bölüm Fragmanı

Duchess yazdı

Yorumlar

  1. Semih -

    teşekkürler sizin siteniz vasıtası ile sitelerimizde daha güzel acıklama yaparak dizi severlere beklenen haberlesi sunuyoruz.

  2. Duchess -

    Biz Teşekkür Ederiz Bizi Takip Ettiğiniz İçin…

Yorum Alanı