Anasayfa » Film Tanıtımları » Terminator Salvation – Terminator Kurtuluş (2009)

The Terminator film serisinin bu çok beklenen ve kıyamet sonrası 2018 yılında geçen yeni bölümünde Christian Bale, Skynet ve Terminator ordusuna karşı insanların direnişine liderlik eden John Connor’ı canlandırıyor. Ancak gelecekteki Connor’ın inandığı şeyler, son anısı idam sehpasına yürümek olan Marcus (Sam Worthington) adlı bir yabancının ortaya çıkmasıyla kısmen değişir. Connor, Marcus’un gelecekten mi yollandığına yoksa geçmişten mi kurtarıldığına karar vermelidir. Skynet son saldırısına hazırlanırken, Connor ve Marcus kendilerini Skynet operasyonlarının kalbine götürecek bir yolculuğa çıkarlar. Orada, insanlığın yok edilmesinin ardındaki korkunç gerçeği ortaya çıkaracaklardır.

Terminator 4 Salvation – Terminator Kurtuluş

Filmde rol alan diğer oyuncular ise Kyle Reese rolünde Anton Yelchin, Kate Connor rolünde Charlotte Gainsbourg, Nlair Williams rolünde Moon Bloodgood, Barnes rolünde Common ve Star rolünde Jadagrace.

Terminator Salvation: The Future Begins” milyarlarca dolarlık Terminator serisinin yeni bölümünü ve yeni Terminator üçlemesinin ilk bölümünü oluşturacak. Filmin Kuzey Amerika’da 22 Mayıs 2009’da gösterime girmesi panlanıyor. The Halcyon Company, Terminator serisinin tüm haklarını Mayıs 2007’de satın aldı.

The Halcyon Company’nin sunduğu, Moritz Borman Prodüksiyonu bir McG filmi olan “Terminator Salvation: The Future Begins”in senaryo yazarları Michael Ferris ve John Brancato, yönetmeni ise McG. Filmin yapımcılığını Moritz Borman, Derek Anderson, Victor Kubicek ve Jeffrey Silver; yönetici yapımcılığını Peter D. Graves, Bahman Naraghi, Mario F. Kassar, Andrew G. Vajna, Joel B. Michaels, Dan Lin ve Jeanne Allgood üsteniyor.

Terminator Salvation için özel olarak tasarlanmış hareketli afiş için lütfen buraya tıklayın.


Terminator Salvation – Terminator Kurtuluş Fragmanı

castiel yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı