Anasayfa » Albümler » Tenacious D – To Be The Best Videosu Yayınlandı!


Ünlü oyunca Jack Black’in grubu Tenacious D, 6 yıl aradan sonra yeni bir albümle hayranlarının karşısına geçeceğinin müjdesini verdi! Tenacious D’nin “Rize of the Fenix” adlı albümde yer alacak olan “To Be The Best” şarkısının videosu ise http://rizeofthefenix.tenaciousd.com adresinde yayınlandı! Jeremy Konner yönetmenliğinde çekilen ve kısa film tadındaki eğlenceli videoda Jack Black’e grup arkadaşı Kyle Gass ve yakın dostu Foo Fighters grubunun vokalisti Dave Grohl ve ünlü aktör Val Kilmer eşlik ediyor! Videodaki diğer konuk isimler ise Yoshiki, Josh Groban, Jimmy Kimmel, Maria Menounos ve Tim Robbins.

2001 yılındaki kendi adını taşıyan albümleri, 2006 yılında yayınladıkları “The Pick of Destiny” albümünden 6 yıl sonra şimdi “Rize of The Fenix” albümü ile hayranlarının karşınına geçen Tenacious D’nin ilk single’ı “Rize of the Fenix” http://rizeofthefenix.tenaciousd.com adresinden dinlenebilir.

Prodüktör John Kimbrough’un Los Angeles’daki garajında kaydedilen Rize Of The Fenix albümünde, grup üyeleri Jack Black ve Kyle Gass’a Dave Grohl, John Spiker ve John Konesky eşlik ediyor.

Rize of the Fenix Albümünde yer alan parçalar:

 1. Rize of the Fenix
 2. Low Hangin’ Fruit
 3. Classical Teacher
 4. Señorita
 5. Deth Starr
 6. Roadie
 7. Flutes and Trombones
 8. Ballad of Hollywood Jack and the Rage Kage
 9. Throwdown
 10. Rock Is Dead
 11. They Fucked Our Asses
 12. To Be The Best
 13. 39

Tenacious D – To Be The Best

Tenacious D – Rize of the Fenix

sputnik yazdı

Yorumlar

 1. for wandetta -

  inanılmaz bir klip 😀 herkese tavsiye !

Yorum Alanı