Anasayfa » Film Tanıtımları » Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) – Ninja Kaplumbağalar

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - Ninja Kaplumbağalar
Jonathan Liebesman’in yönettiği ve Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, K. Todd Freeman, Danny Woodburn, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson ve Minae Noji’nin oynadığı  Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar), 5 Eylül 2014’de vizyona giriyor.

Sorumlu Yapımcılar: Denis L. Stewart, Eric Crown, Napoleon Smith III, Jason T. Reed
Yapım: Michael Bay, Andrew Form, Brad Fuller, Galen Walker, Scott Mednick, Ian Bryce
Uyarlanan Ninja Kaplumbağalar Karakterlerinin Yaratıcıları: Peter Laird ve Kevin Eastman
Senaryo: Josh Appelbaum & André Nemec ve Evan Daugherty
Yönetmen: Jonathan Liebesman
Oyuncu Kadrosu: Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, K. Todd Freeman, Danny Woodburn, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson, Minae Noji

Şehrin kahramanlara ihtiyacı vardır. Shredder ve kötü Foot Clan örgütü, polisten politikacılara kadar her şeyi demir bir yumrukla kontrol etmeye başlayınca New York’a karanlık çöker. Olağandışı ve dışlanmış dört erkek kardeş kanalizasyondan Ninja Kaplumbağalar olarak ortaya çıkana kadar gelecek korku doludur. Kaplumbağaların şehri kurtarmak ve Shredder’ın şeytani planını ortaya çıkarmak için korkusuz muhabir April O’Neil (Megan Fox) ve dikkatsiz kameramanı Vern Fenwick (Will Arnett) ile birlikte çalışmaları gerekmektedir.

Senaryo yazarları Josh Appelbaum, Andre Nemec ve Evan Daugherty, yapımcı Michael Bay (gişe rekortmeni Transformers serisi) ve yönetmen Jonathan Liebesman (Titanların Savaşı), Peter Laird ve Kevin Eastman’ın yarattığı  Teenage Mutant Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar) karakterlerinden uyarlanan filmle uzun yıllardır her yaştan izleyiciyi büyüleyen popüler film serisi Ninja Kaplumbağalar’ı 21. yüzyıla taşıyor.

Ninja Kaplumbağalar Türkçe Altyazılı FragmanıNinja Kaplumbağalar Afişi
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - Ninja Kaplumbağalar

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı