Anasayfa » Dizi » Teen Wolf’un 20 Bölümden Oluşan Beşinci Sezonu Onaylandı!

Teen Wolf'un 20 Bölümden Oluşan Beşinci Sezonu Onaylandı!
MTV, Teen Wolf dizisinin 20 bölümden oluşan beşinci sezonu ile ekranlara geri döneceğini açıkladı. Ayrıca San Diego’da düzenlenen Comic-Con’da sezon arası fragmanını da yayınladı.

MTV Comic-Con’da Teen Wolf hayranlarına sevilen dizinin iki kısımdan oluşan 20 bölümlük beşinci sezon ile ekranlara geri döneceğini açıkladı. Buna ek olarak iPhone, iPad ve Android kullanıcılarının MTV uygulamasından ulaşabileceği sezon arası fragmanını da yayınladı.

Comic-Con’daki panele dizinin oyuncuları Tyler Posey, Dylan O’Brien, Tyler Hoechlin, Holland Roden’ın yanı sıraya sürünün yeni üyeleri olan Shelley Hennig ve Dylan Sprayberry ve dizinin başyapımcısı Jeff Davis katıldı. Panelin moderatörlüğünü Jarett Wieselman üstlendi.

Ayrıca bu sene ilk defa olarak MTV’nin Teen Wolf fanları için bir stand açıldı. Bütün bir hafta boyunca açık olan standda imza günleri düzenlendi ve oyuncu kadrosundan ve ekipten sürpriz konuklar ağırlandı. Ayrıca standda düzenlenen etkinliklerden birinde dizinin hayranları kendilerini dizinin karakterlerinden oluşan posterlere ekleyerek kendi Teen Wolf posterlerini oluşturdular. Ayrıca MTV tarafından görevlendirilmiş bir sanatçı olan Swann Smith tarafından hazırlanan Beacon Hills canavarlarını tanıtan sınırlı sayıda üretilmiş olan bir kitapçığı tanıtıldı. Bu kitapçık hafta boyu ücretsiz olarak dizinin hayranlarına dağıtıldı ve Swann açılan standda kitapçığı dizi hayranları için imzaladı.

Teen Wolf 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı


Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı