Anasayfa » Sinema » Taylor Lautner’ın X-Men’e katıldığı dedikoduları doğru değil mi?


Hollywood’un en çok kazanan genç yıldızı Taylor Lautner, yani X-Men: First Class filminde oynamaya hazır değil mi?

Haber, Eclipse’deki ”sevimli kurt adam” en bilinen rolü olan Lautner’ın, bu yaz çekimleri başlayacak olan X-Men: First Class filminde James McAvoy ve Michael Fassbender’a katılacağı idda ediliyor.

Siz Team Jacob fanlarına bu son dakika haberini vermekten nefret ediyoruz ama haber doğru değil.

Taylor’a yakın olan kaynaklar bunun doğru olmadığını ve FOX şirketinin gençlerin yönlendirilmesiyle, başarılı olan yapıma katılma çabası olduğunu söylüyor. Ve biz de diyoruz ki, çok ayıp!

Bu tarz bir film hem Lautner hem de kariyeri için çok uygun olurdu. Can sıkıcı film Valentine’s Day’i izledikten sonra (sadece Taylor Lautner’ın suçu olduğunu söylemek güç), aksiyon çocuğunun minik kalp çarpıntılarına neden olan roller için daha uygun olduğunu düşünüyoruz.

The Twilight’ın kaslı çocuğunun hazır harika bir vücudu varken, onu, kızların peşinden koştururken değil de birilerini benzetirken izlemeyi tercih ederiz. Üzgünüz ama romantik komedilerin Taylor’ın en iyi işi olacağını düşünmüyoruz. (Umarız Stretch Armstrong, Taylor ve Taylor Swift’in garipliğini bize unutturur.)

Lautner’ı Tom Cruise’un genç hali olarak düşünüyoruz. Demek istediğimiz Days of Thunder (Yıldırım Günleri) ve Mission Impossible (Görevimiz Tehlike)’daki Tom Cruise, Oprah’nın koltuğunda zıplayan Tom Cruise değil. Tay, gişe rekorları kıran filmlerin yıldızlarının sahip olduğu herşeye sahip. Sevimli gamzeler, seksi bir vücut, harika şekil verilmiş saçlar, basınla olan ilişkisi bizi, Bay Muhteşem’in rahat bir kariyeri olacağına inandırıyor. Eğer doğru seçimleri yaparsa. X-Men tarzı filmler, Twilight bebeğine inanılmaz bir uyum gösterebilirdi. Umalim ki bundan sonra bu tarz işlerle karşımıza çıksın.

Siz de mi böyle düşünüyorsunuz? Ya da katılmıyor musunuz?

Mesecina yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı