Anasayfa » Dizi » SyFy’ın Yeni Serisi The Magicians’ın Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

SyFy'ın Yeni Serisi The Magicians'ın Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
SyFy kanalı Lev Grossman’ın The Magicians isimli kitap üçlemesinin ekrana uyarlanması için yeşil ışık yaktı. 12 bölümden oluşması planlanan birinci sezon 2016’da izleyici ile buluşacak. Kitabın hayranlarının merakını gidermek ve yeni serinin ekranda nasıl görüneceğini açıklığa kavuşturmak için serinin tanıtıcı fragmanı SyFy kanalında yayınlanmaya başladı ve şaşırtıcı bir şekilde güzel görünüyor.

Serinin konusu hakkında henüz yeterli bilgisi olmayan okuyucularımız için de kitabın özeti şu şekilde:

Herkes gibi lise son sınıf öğrencisi olan Quentin Coldwater da sihrin gerçek olmadığını düşünüyordu. Ta ki kendisini New York’un dışında bulunan gizemli ve herkese açık olmayan bir sihir okuluna kabul edilmiş olarak bulana kadar. Kendisini üniversite arkadaşlıklarının, aşkın, seksin ve içkinin verdiği hazza teslim ederken bir yandan da modern büyücülük üzerine çok sıkı bir eğitim almaya başlar. Ama sihir Quentin’in hayatına hayal ettiği mutluluk ve macerayı getirmez. Mezuniyetlerinden sonra Quentin ve arkadaşları kendilerini büyük bir maceranın içine çekecek bir sırrı keşfederler. Fakat bu macera hayal ettiklerinden daha karanlık ve tehlikeli çıkacaktır.

Jason Ralph seride New York’un dışında sihir üzerine eğitim vermek üzere kurulan Brakebills Üniversitesinden mezun olan Quentin Coldwater karakterini canlandıracak. Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerden bazıları.

Serinin senaryosu John McNamara ve Sera Gamble tarafından yazılırken serinin yönetmenliğini ise I Origins ve Another Earth filmlerinden ismini duyduğumuz Mike Cahill üstlenecek.

The Magicians Tanıtım Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı